Şahin Kendirci Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
273
Şahin Kendirci Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Şahin Kendirci Kimdir?, biyografi sitemizde Şahin Kendirci Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Şahin Kendirci Kimdir? kaç yaşında?, Şahin Kendirci Kimdir? memleketi neresi, Şahin Kendirci Kimdir? evi nerede, Şahin Kendirci Kimdir? nereli, Şahin Kendirci Kimdir? instagram, Şahin Kendirci Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Şahin Kendirci Kimdir? Biyografi

Şahin Kendirci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografisi

Şahin Kendirci O Ses Türkiye şov programında şampiyon olmuştu. Şahin Kendirci son hali görenleri şaşırttı. Şahin Kendirci doğum tarihi, yaşamı şimdi ne yapıyor soruları art arda gelmeye başladı. Şahin Kendirci kaç yaşında 2018 senesinde hangi sinema filminde kimin gençliğini oynadı.

Şahin Kendirci Kürt mü? Boyu kaç? Şuan kaç yaşında? Yetenek Sizsiniz şov programında Mutlu Ol yeter ile hafızalara kazınmıştı. İşte yaşamı.

O Ses Çocuklar’ yarışmasının şampiyonu Şahin Kendirci ‘Müslüm’ filminde Müslüm Gürses’in gençliğini canlandırdı. O Ses Çocuklar’da birinci olan Şahin Kendirci, ‘Müslüm’ Sinema filminde ‘Adana’ya gidelim’ türküsünü O Ses Türkiye’de de seslendirdi ve çok beğeni aldı.

Şahin Kendirci memleketli aslen Şanlıurfa’dır.  Şahin Kendirci, 19 Nisan 2001 senesinde Adana’da dünyaya gözlerini açtı. Müziğe karşı olağanüstü ilgisi onu’Yetenek Sizsiniz’ yarışmasına taşıdı. 2014 senesinde ‘O Ses Çocuklar’ yarışmasına katılarak şampiyon oldu.

Medya kariyer yolculuğu müzik piyasası ve sinema filmleri ile sürdü.  ‘Bana Masal Anlatma’ filminde ‘Tamirci Çırağı’ rolü ile beğeni aldı. 2018 senesinde ise  Müslüm sinema filminde Müslüm Gürses’in gençliğini canlandıran isim oldu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.