Safiye Nur Şimşek kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
131
Safiye Nur Şimşek kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Safiye Nur Şimşek kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Safiye Nur Şimşek kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Safiye Nur Şimşek kimdir? kaç yaşında?, Safiye Nur Şimşek kimdir? memleketi neresi, Safiye Nur Şimşek kimdir? evi nerede, Safiye Nur Şimşek kimdir? nereli, Safiye Nur Şimşek kimdir? instagram, Safiye Nur Şimşek kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Safiye Nur Şimşek kimdir? Biyografi

Safiye Nur Şimşek nereli? Kaç yaşında?

Safiye Nur Şimşek kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Safiye Nur Şimşek evli mi, çocukları var mı? Safiye Nur Şimşek Şeyma Subaşı! Safiye Nur Şimşek Güzellik Merkezi nerede? Safiye Nur Şimşek eşi kimdir? Safiye Nur Şimşek kiminle evli? Safiye Nur Şimşek Beyaz TV Biz Bize programı sürdürmekte mu? Hakkında araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birilikte olacak.

Safiye Nur Şimşek yaşamı ve biyografisi

Safiye Nur Şimşek Türk bilgisayar mühendisi, lisanslı pist yarışçısı, cilt uzmanı ve bunun yanı sıra TV program sunucusudur. Günümüzde güzellik merkezleri ile tanınmaktadır.

Safiye Nur Şimşek 15 Şubat 1990 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde sürdürdü. Ardından Gebze Teknik Üniversitesi’nde yüksek lisans yaptı. Yaşamını bugün Ankara’da ilerleten Safiye Nur Şimşek Çukurambar’da “Pudra Güzellik Salonu” sahibidir.

Safiye Nur Şimşek kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu

Safiye Nur Şimşek mesleki kariyerine üniversite saatleri civarında başladı.  Yönetici asistanlığının bunun yanında makyözlük ve fotoğrafçılık yaptı. Üniversiteden mezun olduktan sonra da Bilgisayar Mühendisi olarak çalşma yaşamına atıldı ve “ModaAsist” adlı ilk online moda asistanlığı sitesi projesine imza attı.

Safiye Nur Şimşek eşi kimdir

Safiye Nur Şimşek bunun yanı sıra lisanslı pist yarışçısıdır. Günümüzde “Beyaz TV” ekranlarında “Safiye Nur’la Biz Bize” adlı programı hazırlayıp, sağlamaktadır. Safiye Nur Şimşek boyu 1.68 cm ve kilso 55 kg, göz rengi açık kahverengidir. Evli olan genç ve güzel sunucunun bir kız çocuğu bulunmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.