Şafak Pekdemir Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
455
Şafak Pekdemir Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Şafak Pekdemir Kimdir?, biyografi sitemizde Şafak Pekdemir Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Şafak Pekdemir Kimdir? kaç yaşında?, Şafak Pekdemir Kimdir? memleketi neresi, Şafak Pekdemir Kimdir? evi nerede, Şafak Pekdemir Kimdir? nereli, Şafak Pekdemir Kimdir? instagram, Şafak Pekdemir Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Şafak Pekdemir Kimdir? Biyografi

Şafak Pekdemir Kimdir? (Yasak Elma Zehra) Nereli? Kaç Yaşında?

Şafak Pekdemir filmleri ile göz doldurmaya sürdürmekte.  Şafak Pekdemir dizi oyunculuğunda bi hayli başarılı isimlerden.  Şafak Pekdemir instagram hesabı bi hayli popüler.  Peki, güzel oyuncu Şafak Pekdemir kimdir?

Bir dönem Show Tv ekranlarında yayına giren “Asla Vazgeçemem” dizisinde İclal kişiliği ile karşımıza çıkan Şafak Pekdemir Halil Sezai ile birlikte “İncir Reçeli 2” filminde de rol aldı.

Şafak Pekdemir, 19 Haziran 1988 senesinde İstanbul‘da dünyaya gözlerini açtı. İkizler burcu olan güzel oyuncu eğitim yaşamı İstanbul’da geçmiştir. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olan Şafak Pekdemir, şimdilerde Fox Tv ekranlarında yayına giren “Yasak Elma” dizisinde Zehra kişiliğini canlandırmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.