Şafak Özbir kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
640
Şafak Özbir kimdir, nereli, kaç yaşında?

Şafak Özbir Kimdir, biyografi sitemizde Şafak Özbir ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Şafak Özbir kaç yaşında?, Şafak Özbir memleketi neresi, Şafak Özbir evi nerede, Şafak Özbir nereli, Şafak Özbir instagram, Şafak Özbir ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Şafak Özbir Biyografi

Şafak Özbir kimdir, kaç yaşında, nereli?

Şafak Özbir Ali Özbir’in kız kardeşi, Blogger, Kürt İdris lakaplı İdris Özbir’in kızıdır. Aynı zamanda dizi ve sinema oyuncusu Mesut Akusta’nın eşidir. Abisi Ali Özbir ünlü televizyon sunucusu Esra Erol ile evlidir. Şafak Özbir 1982 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Memleketi aslen Kars’tır.  Günümüz itibari ile yaşı 39 yaşındadır. Şafak Özbir Mesut Akusta ile 3 Haziran 2016 senesinde evlendi. Bu evliliklerinden 2017 senesinde Berfin Cano adını verdikleri bir kız çocukları dünyaya gözlerini açtı.

Şafak Özbir yaşamı ve biyografisi

Şafak Özbir 1982 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Babası Kürt İdris lakaplı İdris Özbir’dir. Kudret Özbir, Murat Özbir, Ali Özbir, Rüstem Özbir ve Doğan Özbir adında kardeşleri bulunmaktadır. Eğitim yaşamı ve mesleği ile ilgili bilgiler yetersizdir. Lakin kendisi Blogger’dır. Bazı kaynaklarda babası Kürt İdris yani İdris Özbir eşlerinin adları Erifili Kekas ve Marika Veriopolos’tur. İdris Özbir 19 Aralık 2002 tarihinde İstanbul Sarıyer’de vefat etmiştir.

Şafak Özbir abisi Ali Özbir sunucu Esra Erol ile evlidir. Şafak Özbir oyuncu Mesut Akusta ile 3 Haziran 2016 senesinde nikah masasına oturdu. Bu evliliklerinden 2017 senesinde Berfin Cano adını verdikleri bir kız çocukları dünyaya gözlerini açtı. Berfin Cano Özbir Akusta 2021 yılı itibari ile 4 yaşındadır.

Şafak Özbir Akusta, eşi Mesut Akusta Ağustos 2021 tarihinde beyin kanaması geçirmiştir. Bu durum basında geniş bir yer almıştır.

Şafak Özbir boy kilo ve hangi burç?

Şafak Özbir boyu, kilosu ve burcu güncellenecektir. Şafak Özbir doğum günü ve doğum tarihi net olarak bilinmemektedir.

Şafak Özbir Ali Özbir kardeş mi?

Şafak Özbir Ali Özbir kardeştir. Toplamda 5 kardeştirler.

Şafak Özbir Mesut Akusta yaş farkı?

Şafak Özbir Mesut Akusta yaş farkı ünlü oyuncu Mesut Akusta 1964 doğumlu olup 2021 yılı itibari ile 57 yaşındadır. 1982 doğumlu olan Şafak Özbir ise 39 yaşındadır. Çiftin yaş farkı 18 yaştır.

Şafak Özbir kaç yaşında, doğum günü? Şafak Özbir Ali Özbir kardeş mi, babası, kimin kardeşi, kiminle evli, eşi kim, ne iş yapıyor? Şafak Özbir Mesut Akusta evli mi, kaç yaşında anne oldu? Şafak Özbir Mesut Akusta yaş farkı? Şafak Özbir kim yaşamı, vikipedi kaynaklı biyografi detaylarını derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.