Sadık Ardahan Uzkanbaş kimdir, Sadık Ardahan Uzkanbaş kaç yaşında?

05.11.2021
39
Sadık Ardahan Uzkanbaş kimdir, Sadık Ardahan Uzkanbaş kaç yaşında?

Sadık Ardahan Uzkanbaş kimdir, biyografi bölümünde Sadık Ardahan Uzkanbaş biyografi sayfası ile karşınızdayız. Sadık Ardahan Uzkanbaş kaç yaşında?, Sadık Ardahan Uzkanbaş memleketi neresi, Sadık Ardahan Uzkanbaş facebook, Sadık Ardahan Uzkanbaş nereli, Sadık Ardahan Uzkanbaş instagram, Sadık Ardahan Uzkanbaş ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Sadık Ardahan Uzkanbaş kimdir? başlığımızın detayları..

Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir – Sadık Ardahan Uzkanbaş Biyografi

 1987 Adana doğumlu Sadık Ardahan Uzkanbaş, tam bir Survivor hayranı ve kendinin Survivor için biçilmiş kaftan olduğunu Survivor’un zorluklarının üstesinden zorlanmadan gelebileceğini düşünüyor. 

Sadık Ardahan Uzkanbaş, 8 yıl boyunca Adanaspor altyapı takımlarında futbol oynadı. Yaşadığı sakatlıklar sebebiyle futbola ara vermek zorunda kaldı.

Askerden geldikten sonra Dubai’ye gitti ve orada 2 yıl kaldı. Ondan sonra tekrar Türkiye’ye döndü. Burada tekrar sporla uğraştı ve bir süre sonra Kazakistan’a gitti ve orada 6 ay kadar kaldı.Yeni yerler, yeni kültürler ve yeni insanlar tanımayı çok seven,yarışmacı olanağım olduğu süre içinde hep bir yerlere gidip görmek istediğini dile getiriyor.

Sadık Ardahan Uzkanbaş Survivor 2020 Gönüllüler Takımı yarışmacıları içinde  yer aldı.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.