Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

16.09.2021
248
Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir?, biyografi bölümümüzde Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir? biyografisi ile karşınızdayız. Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir? hemen siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bahsedelim.. 

Başlıklar

Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir? – Kaç Yaşındadır – Memleketi Neresi

(7) (1)
Ad Soyad Sadık Ardahan Uzkanbaş
Meslek Yarışmacı
Yaşı 34 (1987-07-12)
Boyu 1.78
Kilosu 75 KG
Burcu Yengeç
Göz Rengi Kahverengi
Eşi Yok
Sevgilisi Yok
Doğum Yeri Adana

Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir? Biyografi

Sadık Ardahan Uzkanbaş, 1987 senesinde Adana’da dünyaya gelmiştir. Yaşamını dünyaya geldiğu şehirde ilerleten Uzkanbaş, futbola da son derece ilgi duymaktaydı ve kabiliyeti üzerine Adanaspor altyapısında 8 sene forma terletmiştir.

Adanaspor altyapı ekibinde yaşamış olduğu sakatlıklar sebebiyle futbola ara vermek zorunda kalmıştır. Bu süreç içinde vatani vazifesini tamamlamak adına askere giden Uzkanbaş, askerden döndükten sonra ise ilk kez yurtdışına çıkmıştır. Dubai’ye giderek 2 sene orada yaşadıktan sonra ise Kazakistan’a gitme kararı almış, burada da 6 ay kadar bir süre kalmıştır.  

Yeni yerler, yeni kültürler ve yeni insanlar tanımayı da çok sevdiği için sürekli olarak gezen Sadık Ardahan Uzkanbaş, şimdilerde ise Tv 8’de yayına giren Survivor adlı yarışmada Gönüllüler grubunda mücadele etmektedir.  

13 Nisan 2020 Pazartesi 22:41
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.