Sabiş Kuzuoğlu kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
2.411
Sabiş Kuzuoğlu kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Sabiş Kuzuoğlu kimdir?, biyografi sitemizde Sabiş Kuzuoğlu kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sabiş Kuzuoğlu kimdir? kaç yaşında?, Sabiş Kuzuoğlu kimdir? memleketi neresi, Sabiş Kuzuoğlu kimdir? evi nerede, Sabiş Kuzuoğlu kimdir? nereli, Sabiş Kuzuoğlu kimdir? instagram, Sabiş Kuzuoğlu kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Sabiş Kuzuoğlu kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Sabiha Tarhan
Doğum tarihi: Bilinmiyor
Doğum yeri: İstanbul
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Bilinmiyor
İlişkisi: Evli (Erol Tarhan ile)
Meslek: Manken, Model
İnstagram hesabı için tıklayın

Sabiş Kuzuoğlu nereli? Kaç yaşında?

Sabiş Kuzuoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında? Sabiha Tarhan kimdir? Kiminle evli? Kaç evlilik yaptı? Cihan Ünal’ın eski eşi, ilk eşi kimdir? Irmak Ünal’ın annesi kimdir? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Sabiş Kuzuoğlu yaşamı ve biyografisi

Sabiş Kuzuoğlu Türk manken ve modeldir. 1971 senesinde dönemin Hayat Dergisi’nin kapağında yer almıştır.  Oyuncu ve tiyatrocu Cihan Ünal’ın eski eşidir. Oyuncu Irmak Ünal’ın öz annesidir.

Sabiş Kuzuoğlu biyografi

Sabiş Kuzuoğlu asıl ve tam adı ile Sabiha Tarhan İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. 1970’li senelerda tertip edilen mankenlik müsabakasında seçildikten sonra kariyer yaşamı başladı. 1971 senesinde dönemin önemli dergilerinden “Hayat Dergisi’nin” kapağı oldu.

Sabiş Kuzuoğlu son hali, şimdiki hali

Sabiş Kuzuoğlu 1970 senesinde oyuncu ve tiyatrocu Cihan Ünal ile nikah masasına oturdu. 1977 senesinde Sabiş Kuzuoğlu ve Cihan Ünal’ın kızı Irmak Ünal dünyaya gözlerini açtı. Irmak Ünal 1 yaşındayken babası Cihan Ünal ve annesi Sabiş Kuzuoğlu boşanma kararı aldı ve aynı yıl içinde boşandı. Sabiş Kuzuoğlu Cihan Ünal’ın ilk eşidir. Ciahn Ünal 1978 senesinde boşandığı Sabiş Kuzuoğlu’ndan sonra 3 evlilik daha yaptı. Bu evliliklerden en tanıdık olanı ise 1983 senesinde Türk Sineması’nın Sultanı Türkan Şoray ile yaptığı evliliktir. Cihan Ünal’ın Türkan Şoray ile evliliğinden ise 1985 senesinde Yağmur Ünal dünyaya gözlerini açtı. Cihan Ünal’ın Türkan Şoray’dan sonra yaptığı evlilik sır gibi. Lakin dördüncü evliliğini 2000 senesinde Ankara Devlet Opera ve Balesi viyolonsel sanatçısı Nazlı Tazebay ile yaptı ve 2 yıl süren bu evlilik de 2002 senesinde son buldu.

Sabiş Kuzuoğlu gençliği

Sabiş Kuzuoğlu ise Cihan Ünal ile boşandıktan sonra iş insanı Erol Tarhan ile evlendi. Günümüzde yaşamını Bordum ve İstanbul içinde ilerleten Sabiş Kuzuoğlu Irmak Ünal’ın 2017 senesinde boşandığı iş adamı Emre Karabacak’an olan torunları Kayla Karabacak ve Vadi Karabacak ile zaman geçirmektedir.

Sabiş Kuzuoğlu dizileri ve filmleri

Sabiş Kuzuoğlu model ve manken olarak kariyerine başlamış fakat herhangi bir dizi yahut filmde oynamamıştır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.