Sabina Pitić kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
1.817
Sabina Pitić kimdir, nereli, kaç yaşında?

Sabina Pitić Kimdir, biyografi sitemizde Sabina Pitić ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sabina Pitić kaç yaşında?, Sabina Pitić memleketi neresi, Sabina Pitić evi nerede, Sabina Pitić nereli, Sabina Pitić instagram, Sabina Pitić ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Sabina Pitić Biyografi

Sabina Pitić kimdir, kaç yaşında, nereli?

Sabina Pitić TRT Belgesel ekranlarında yayına giren Ailenin Yeni Üyesi adlı programının sunuculuğunu üstlenen oyuncu ve yönetmen Reshad Strik eşidir. Gerçek ve tam adı Sarajka Sabina Pitić’dir. Sabina Pitić 1988 senesinde Saraybosna’da dünyaya geldi. Sabina Pitić 31 yaşındadır. Ekonomist olan Sabina Pitić Reshad Strik ile evli olup bu evliliklerinden 2 çocukları dünyaya gelmiştir.

Sabina Pitić yaşamı ve biyografisi

Sabina Pitić 1 Ocak 1988 senesinde Saraybosna’da Müslüman bir ailede dünyaya gelmiştir. Çocukluk senelerı ve öğrenim yaşamı doğup büyüdüğü Sraybosna Gymnasium’da geçti. Lise eğitimini bitirdiktan sonra Saraybosna Üniversitesi Ekonomi ve İşletme Fakültesi bölümünden mezun oldu. Ardından yüksek lisans eğitim hayatına yurtdışında Texas A&M University’de sürdürmeye başladı.

Sabina Pitić eşi

Sabina Pitić iş yaşamı yurtdışından döndükten sonra başladı. EspyBosnia’nın CEO’su olarak başarılı çalışmalara imza attı. Sabina Pitic eşi Reshad Strik 2016 -2017 sezonunda Türkiye’de “Diriliş Ertuğrul” ve “Filinta” dizilerinde rol aldı. En büyük çıkışını ise TRT Belgesel ekranlarında yayına giren Ailenin Yeni Üyesi adlı belgesel filminde yaptı.

Sabina Pitić Reshad Strik eşi ve çocuğu

Sabina Pitić özel yaşamında oyuncu Reshad Strik ile 2007 senesinde yolları kesişti. 3 yıl süren birlikteliğin sonrasında Sabina Pitić Reshad Strik soluğu nikah salonunda aldı. Sabina Pitić Reshad Strik evliliğinden Merje ve Omar adını verdikleri iki çocukları dünyaya gözlerini açtı.

Sabina Pitić Reshad Strik bugün yaşamlarına kendi ülkelerinde sürdürmekte olup, dünyanın farklı ülkelerinde çeşitli dizi ve film projeleri için seyahat etmektedirler.

Sabina Pitić boy kilo ve hangi burç?

Sabina Pitić boyu 1.65 cm kilosu 60 kg burcu Oğlak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.