Saadet Özsırkıntı Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
582
Saadet Özsırkıntı Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Saadet Özsırkıntı Kimdir?, biyografi sitemizde Saadet Özsırkıntı Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Saadet Özsırkıntı Kimdir? kaç yaşında?, Saadet Özsırkıntı Kimdir? memleketi neresi, Saadet Özsırkıntı Kimdir? evi nerede, Saadet Özsırkıntı Kimdir? nereli, Saadet Özsırkıntı Kimdir? instagram, Saadet Özsırkıntı Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Saadet Özsırkıntı Kimdir? Biyografi

Saadet Özsırkıntı bikini ve kıyafetleri ile gündemde!

Saadet Özsırkıntı kimdir? O Ses Türkiye programının sunucusu kim? TV8 O Ses Türkiye Sunucu ve Spikeri kimdir? O Ses Türkiye ve Dekorazon.com reklamlarında oynayan kim? Saadet Özsırkıntı kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Sevgilisi var mı? Evli mi? Hayranları aracılığıyla en fazla giydiği kıyafetlerle büyük alkış alan güzel sunucu ile ilgili tüm detaylar başlıyor.

O Ses Türkiye Sunucusu Saadet Özsırkıntı doğum tarihi boy kilo ve burcu ne?

Saadet Özsırkıntı doğum tarihi 12 Mayıs 1990. Güzel sunucu 28 yaşında. Merak edenler için kendisi bekar ve sevgilisi yoktur. En son Maltepe Üniversitesi Lisans mezunu olan Saadet Özsırkıntı, boyu 1.71 cm,  kilosu 53 kg ve Burcu ise Boğa’dır. Doğum yeri Adana olan ve aslen memleketi Adana Olan sunucunun yaşamına ve kariyer yolculuğuna ilişkin detaylar kim kimdir bölümümüzde.

Saadet Özsırkıntı Hayatı ve kısaca biyografisi şöyle;  1990 senesinde Adana’da dünya gelen güzel sunucunun eğitim ve öğrenim yaşamı Adana’da başladı.  Daha sonra İstanbul’a geldi. Özel Çağ Koleji’ne gitti.  Liseden mezun olduktan sonra Koç Üniversitesi’ne gitti. Ardından İstanbul Maltepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümünü bitirdi.  Daha sonra yurt dışına dil eğitimi için İngiltere’ye gitti.

Saadet Özsırkıntı nasıl ünlü oldu?

Kariyer yolculuğuna ilk kez  Fanta reklamı ile adım attı. Daha sonraki durağı CNN TÜRK ekranları oldu. Burada gülünç videolar ile alakalı ekran yüzü oldu.Kariyerinde en uzun yolculuğunu ise Acun Ilıcalı ile Acun Medya’da sürdü.  TV 8 ekranlarında Dünya Listeleri Müzik programını sunduktan sonra Survivor backstage sunuculuğu, O Ses Türkiye programının sunuculuğunun bunun yanında dekorazon.com reklamlarının yüzü oldu.Başarıya giden kariyer yolculuğunda 2015 senesinde “3.Dijital Dünyanın Enleri Ödül Töreninde, Yılın En İyi Çıkış Yapan Program Sunucusu” oldu.

Saadet Özsırkıntı evli mi? Sevgilisi kim? Saadet Özsırkıntı Nail Gönenli ilişkisi nedir?

Saadet Özsırkıntı’nın sevgilisi, Avukat ve Beşiktaş Kongre Üyesi “Nail Gönenli“dir. Saadet Özsırkıntı şimdilerde yaşantısını İstanbul’da sürdürmekte olup, 2018 senesinde yine TV8 ekranlarında O Ses Türkiye müsabakasında geliştirilen jüriler ile “Acun Ilıcalı, Seda Sayan, Murat Boz,  Hadise ve Beyazıt Öztürk ile programı sunmaya sürdürmektedir. Aynı zamanda 2019 senesinde Survivor Panorama ekibine katılan isim oldu.

Saadet Özsırkıntı estetiksiz hali ve makyajsız hali nasıl?

Saadet Özsırkıntı doğal güzelliği ile ve estetiksiz hali ile binlerce takipçisi ve sevenin büyülemeye sürdürmektedir. Makyajsız hali de bi hayli doğal ve güzeldir.

Saadet Özsırkıntı instagram hesabı için tıklayın.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.