Sənan Musazadə kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
758
Sənan Musazadə kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Sənan Musazadə kimdir?, biyografi sitemizde Sənan Musazadə kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Sənan Musazadə kimdir? kaç yaşında?, Sənan Musazadə kimdir? memleketi neresi, Sənan Musazadə kimdir? evi nerede, Sənan Musazadə kimdir? nereli, Sənan Musazadə kimdir? instagram, Sənan Musazadə kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Sənan Musazadə kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Sənan Musazadə
Doğum tarihi: 8 Ağustos 2005
Doğum yeri: Azerbaycan
Boy: 1.65 cm
Kilo: 55 kg
Burcu: Aslan
Eğitim: Ortaoğretim
İlişkisi: Bekar
Meslek:  Yazılımcı
İnstagram hesabı için tıklayın

Sənan Musazadə nereli? Kaç yaşında?

Sənan Musazadə kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Sənan Musazadə ne iş yapıyor, mesleği ne? Sənan Musazadə ile ilgili araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Sənan Musazadə yaşamı ve biyografisi

Sənan Musazadə Azerbaycan asıllı yazılımcıdır. Genç yaşında kurduğu siteler ve mobil uygulamalar aracılığıyla tanındı.

Senan Musazade biyografi

Sənan Musazadə 8 Ağustos 2005 senesinde Azerbaycan’ın Sumgait şehrinde dünyaya gözlerini açtı. Eyüp oğlu Sənan Musazadə eğitim yaşamına Sumgait kentinde başladı. Çocukluk zamanında 2 yaşına kadar ağzından tek hece çıkmadı ve konuşamadı. 2 yaşından sonra gördüğü tedaviler aracılığıyla konuşmaya başladı.

Sənan Musazadə mesleki kariyerine çok ufak yaşlarda başladı. Henüz 14 yaşında 20 Şubat 2020 tarihinde Musazade Holding isimli işletme sitesi kurdu. Daha sonra MBox isimli sosyal platform uygulamasını kurarak daha fazla insanın birbiriyle iletişime geçmesini kolaylaştırdı.

Sənan Musazadə günümzde yaşamını Azerbaycan’da sürdürmekte olup yazılım, mobil yazılım ve bilişim alanında çalışmalarını sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.