Rüya Coriç Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

18.09.2021
344
Rüya Coriç Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

Rüya Coriç Kimdir?, biyografi bölümümüzde Rüya Coriç Kimdir? biyografisi ile karşınızdayız. Rüya Coriç Kimdir? hemen siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bahsedelim.. 

Başlıklar

Rüya Coriç Kimdir? – Kaç Yaşındadır – Memleketi Neresi

(0) (2)
Ad Soyad Rüya Coriç
Meslek Oyuncu
Yaşı 26 (1995-03-15)
Boyu 1,73
Kilosu 55 KG
Burcu Balık
Göz Rengi Kahverengi
Eğitim Lisans
Eşi Yok
Sevgilisi Yok
Doğum Yeri Sırbistan

Rüya Coriç Kimdir? Biyografi

Rüya Coriç, 15 Mart 1995 tarihinde Sırbistan’da doğmuştur. Lisans eğitimini Nişantaşı Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde başarıyla tamamlamıştır. Mezuniyetinin sonrasında oyunculuğa yönelmeye karar vermiştir.

Kendisini bu alanında geliştirmek isteyen Coriç, eğitim hayatına devam ederek Gazikent Üniversitesi’nde kamera önü oyunculuk dersleri almıştır.

Sunuculuğa başlamadan önce sporla ilgilenmiş ve Beşiktaş Basketbol takımında forma giymiştir. Lakin geçirdiği sakatlık sebebiyle spora veda etmek zorunda kalmıştır.

2019 senesinde organize edilen Model of Turkey yarışmasına katılarak burada ‘En İyi Fotoğraf Veren Manken’ olarak seçilmeyi başaran Rüya Coriç, bunun bunun yanında Number One Tv ve TV8 kanallarındasunuculuk geçmişine de sahiptir.

Oyunculuk alanında aldığı eğitimin sonrasında ‘Yılanların Öcü’ isimli dizi ile kameralar karşısına geçmiştir. Deli Ormanlı filminde de bulunan güzel oyuncu, şimdilerde Kanal 7 ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Emanet’ adlı dizi ile seyirci karşısına çıkmaktadır.  

Balık burcu detaylarına sahip olan Rüya Coriç, 1.73 metre uzunlukta ve 55 kilogram ağırlıktadır.  

18 Ekim 2020 Pazar 11:13
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.