Riyaz Aly kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
431
Riyaz Aly kimdir, nereli, kaç yaşında?

Riyaz Aly Kimdir, biyografi sitemizde Riyaz Aly ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Riyaz Aly kaç yaşında?, Riyaz Aly memleketi neresi, Riyaz Aly evi nerede, Riyaz Aly nereli, Riyaz Aly instagram, Riyaz Aly ile alakalı her detay yazımızda..

Riyaz Aly Biyografi

Riyaz Aly kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, dini nedir, sevgilisi? Riyaz Aly yer aldığı diziler? Riyaz Aly Riyaz Afreen fenomen, ınfluencer, oyuncu, tiktoker ve youtuber yaşamı, vikipedi ve biyografi detayları. 

Tiktok yıldızı Riyaz Aly, Hindistan’ın en genç ve en popüler Fashion Influencer’larından biridir. Aynı zamanda oyuncu ve modeldir. Büyük bir hayran kitlesi ve farklı sosyal platform hesapları üzerinden milyonlarca takipçisi mevcuttur. Gerçek adı Riyaz Afreen’dir. Türkiye’de de yaygın ve geniş bir kitle aracılığıyla takip edilmektedir.

Riyaz Aly 14 Eylül 2003 tarihinde Butan Jaigaon’da dünyaya gözlerini açtı. Günümüzde ailesi ile birlikte yaşayan fenomenin, babası Afroz Afren ve annesi Shabnam Afreen ile Hindistan’da yaşıyor. Riyaz’ın TikTok’ta da popüler olan Reeza adında bir de kız kardeşi bulunmaktadır. Shri Hanuman Mandir Dharamshala’da eğitim gördü.

Tiktok yıldızı, model, sosyal platform fenomeni ve oyuncu Riyaz Aly  tüm dünyaya ününü 2016 senesinden bu yana tanınmaya başladı. Riyaz Aly Instagram hesabında ve TikTok videolarında sergilediği tarz duygusu ve moda içgüdüleriyle dikketleri üzerine çekmeyi başardı. Riyaz Aly bir söyleşisinde yaratıcı yönünü açığa çıkarmanın bir yolu olduğu için TikTok’ta video paylaşmaya başladığı belirtmiştir.

Ünlü oyuncu Hindistan’da ve Bollywood topluluğunda da bir dizi ileri gelen ünlü ile çalıştı. Riyaz Aly ünlü Bollywood ünlüsü Neha Kakkar, Jannat Zubair Rahmani, Avneet Kaur, Faisal Knah ve daha birden fazla şeyle işbirliği yaptı. Avneet Kaur ile ortaklığı en popülerlerinden biridir. Riyaz Aly gelecekte de Amerikalı model Hannah Stocking ile işbirliği yapmaya hazırlanıyor. Oyuncu, gelecekte Sara Ali Khan ile de çalışmayı umduğunu belirtmiştir. Riyaz Aly  ünlü aktör Danimarkalı Zehen’e ve sanatçı Justin Bieber hayranıdır. Hepsinden önemlisi Bollywood’da oyuncu olarak çalışmak onun hayali.

Riyaz Aly  bunun bunun yanında çeşitli müzik videolarında da yer aldı. Ryaz’ı Neha Kakkar’da ve Tony Kakkar’ın YouTube müzik videolarında gözlemleyebilirsiniz. Aralarında Tony’nin Yaari Hai ve 2019’da “Pahadan” ve 2020’de “Superstar” da yer aldı.

Riyaz Aly model olarak da çalıştı. “Celebrity Face” markasıyla portföy çekiminde bulunan isim oldu. Özel yaşamına gelince, 18 yaşındaki Riyaz Aly, bir röportajlarda; “şu anda bekar olduğunu ve içerik üreten işine odaklandığını” belirtmiştir. Bir dönem Avneet Kaur ile çıktığı söylendi.

Hintli fenomen ve yıldızın dini İslâm yani Müslüman’dır. Müslüman bir aileye mensuptur. Riyaz Aly, ailesiyle birlikte sosyal platformda sürekli olarak görüntü paylaşıyor. Riyaz Aly dans etmeyi ve oyunculuğu seviyor. Tutkusunu genç yaşta keşfetti ve peşinden gitmeyi planladı. Kariyerine odaklanmış durumda ve bir gün ünlü bir Bollywood oyuncusu olmak istiyor.

Riyaz Aly boyu 1.72 cm, kilosu 55 kg, buru Başak ve göz rengi Kahverengi’dir.

Riyaz Aly dizileri ve filmleri

  • 2020 Neha Kakkar: Daily Daily
  • 2019 Pahadan: Rajat Nagpal feat. Riyaz Aly & Avneet Kaur
  • 2019 Yaari Hai: Tony Kakkar feat. Riyaz Aly & Siddharth Nigam
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.