Rıdvan Çelik kimdir, Rıdvan Çelik kaç yaşında?

05.11.2021
433
Rıdvan Çelik kimdir, Rıdvan Çelik kaç yaşında?

Rıdvan Çelik kimdir, biyografi bölümünde Rıdvan Çelik biyografi sayfası ile karşınızdayız. Rıdvan Çelik kaç yaşında?, Rıdvan Çelik memleketi neresi, Rıdvan Çelik facebook, Rıdvan Çelik nereli, Rıdvan Çelik instagram, Rıdvan Çelik ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Rıdvan Çelik kimdir? başlığımızın detayları..

Rıdvan Çelik Kimdir – Rıdvan Çelik Biyografi

1991 senesinde Niğde’de dünyaya gözlerini açan, sosyal platform fenomeni Rıdvan Abi lakaplı Rıdvan Çelik,9 kardeş olan Rıdvan Çelik, ablasını kaybetmiş ve 8 kardeş kalmışlar.

Rıdvan Çelik,şimdilerde İzmir’de yaşanan 6,6 şiddetindeki deprem sonrası enkaz altında kalanları kurtarmak için İzmir’e gitmesi ile gündeme gelmiştir.

İstanbul’dan ANDA Kardeşe Vefa Derneği Kurtarma ekibi olarak İzmir’e geldiğini söyleyen Çelik, “Açılan deliklerden rahatlıkla girebilirim. Bundan dolayı geldim. Onun için burdayım. Boyumun kısa olması sebebiyle enkazların oyuklarına normal insanlardan daha kolay giriyorum. Çalışmalara katkı vermek için buradayım” dedi.

Rıdvan Abi ile Youtube ünlüsü Mesut Can Tomay’ın yaptığı feat çalışması ‘Patates’ Youtube’da en fazla izlenen 10 video içinde girmeyi başarmış.

 

 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.