Reyhan Taghan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
156
Reyhan Taghan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Reyhan Taghan kimdir?, biyografi sitemizde Reyhan Taghan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Reyhan Taghan kimdir? kaç yaşında?, Reyhan Taghan kimdir? memleketi neresi, Reyhan Taghan kimdir? evi nerede, Reyhan Taghan kimdir? nereli, Reyhan Taghan kimdir? instagram, Reyhan Taghan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Reyhan Taghan kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Reyhan Taghan
Doğum tarihi: 31 Aralık 1999
Doğum yeri: Tekirdağ
Boy: 1.55 cm
Kilo: 45 kg
Burcu: Yay
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Fenomen, Youtuber
İnstagram hesabı için tıklayın

Reyhan Taghan nereli? Kaç yaşında?

Reyhan Taghan kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Reyhan Taghan sevgilisi kim? Reyhan Taghan şarkıları, nerede yaşıyor? Reyhan Taghan Kimbureyhan kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Reyhan Taghan yaşamı ve biyografisi

Reyhan Taghan Türk sosyal platform fenomenidir. Sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımı yaptığı yaratıcı içeriklerle internet dünyasında ve 2019 senesinde Issız Duvarlar şarkısıyla müzik dünyasında tanınmaya başladı.

Reyhan Taghan şarkıları, nerede yaşıyor

Reyhan Taghan 31 Aralık 1999 senesinde Tekirdağ’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Tekirdağ’da başlayan Reyhan Taghan abisinin adı Fatih’tir. Reyhan Taghan internet dünyasında ve sosyal platform camiasında “Kimbureyhan” olarak 2017 senesinden bu yana tanınmaya başladı.

Sosyal medyanın parlayan yıldızları içinde emin adımlarla ilerleyen Reyhan seslendirdiği Karadeniz yöresi türküleri ve şarkıları ile bi hayli popüler. Youtube kanalı üzerinden takipçilerine birbirinden renkli kategorilerde içerikler hazırlayan Reyhan Taghan müzikler, röportajlar, güzellik ve bakım, kendin yap tarzında videolar, vlog challange deney ve de şakalardan bir araya gelen video içerikleri paylaşmaktadır.

Reyhan Taghan kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu

Reyhan Taghan 2019 senesinde “Issız Duvarlar” şarkısıyla müzik hayatına giriş yaptı. Lakin Reyhan Taghan’ın video klibinde kullanılan sahne ve dekorların önceden şarkıcı Aleyna Tilki’nin “Sen Olsan Bari” video klibindeki sahnelere benzediği iddia edildi. Reyhan Taghan bekar olup şimdilerde video içeriklerini paylaşmaya ve müzik yaşamını sürdürmeye sürdürmektedir.  

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.