Revna Demirören kimdir, Revna Demirören kaç yaşında?

07.11.2021
676
Revna Demirören kimdir, Revna Demirören kaç yaşında?

Revna Demirören kimdir, biyografi bölümünde Revna Demirören biyografi sayfası ile karşınızdayız. Revna Demirören kaç yaşında?, Revna Demirören memleketi neresi, Revna Demirören facebook, Revna Demirören nereli, Revna Demirören instagram, Revna Demirören ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Revna Demirören kimdir? başlığımızın detayları..

Revna Demirören Kimdir – Revna Demirören Biyografi

Yıldırım Demirören’ın eşinin ismi Revna (Ulusoy) Demirören. Yıldırım Demirören eşi ile  1991 tarihinde  görkemli bir düğün ile evlendi. Yıldırım Demirören ile eşinin 3 çocukları var. Çiftin ilk çocukları biri kız biri erkek olan ikizleri.

Revna Demirören ile eşi Yıldırım Demirören’in kızının ismi Yelda Demirören. 1995 doğumlu olan Yelda Demirören sosyetenin gözde kızlarından. Yelda’nın ikizi olan erkek kardeşinin ismi ise Erdoğan Demirören. Demirören çiftinin en ufak çocuklarının ismi ise Emre Cemal ve 2007 doğumlu.

Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören ve eşi Revna Demirören tek kızı, Yelda Demirören merhum iş adamı Hasan Kalyoncu’nun oğlu Haluk Kalyoncu ile dün akşam nişanlandı.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.