Revna Demirören kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
444
Revna Demirören kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Revna Demirören kimdir?, biyografi sitemizde Revna Demirören kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Revna Demirören kimdir? kaç yaşında?, Revna Demirören kimdir? memleketi neresi, Revna Demirören kimdir? evi nerede, Revna Demirören kimdir? nereli, Revna Demirören kimdir? instagram, Revna Demirören kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Revna Demirören kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Revna Demirören
Doğum tarihi: Bilinmiyor
Doğum yeri: Bilinmiyor
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Yıldırım Demirören ile)
Meslek: Bilinmiyor
İnstagram hesabı için tıklayın

Revna Demirören nereli? Kaç yaşında?

Revna Demirören, kimdir nerelidir,  kaç doğumlu? Revna Ulusoy Demirören kimdir? Esasen nereli? Babası, kızı, kardeşleri, röportaj ve demeçleri kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Revna Demirören yaşamı ve biyografisi

Revna Demirören ünlü Türk iş insanı Yıldırım Demirören’in eşidir. Revna Demirören Yıldırım Demirören 1991 senesinde evlenmiş olup bu evliliklerinden 3 çocukları olmuştur.

Revna Demirören Yıldırım Demirören’ın eşidir. 1991 senesinde evlendikten sonra çiftin 3 çocuğu dünyaya gözlerini açtı. Yıldırım Demirören ve Revna Demirören kızı Yelda Demirören ve 1995 senesinde dünyaya gözlerini açtı.  Yelda Demirören ikizi Erdoğan Demirören. En ufak çocuk ise Emre Cemal o da 2007 senesinde dünyaya gözlerini açtı.

Bu gün Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören ve eşi Revna Demirören tek kızı olan Yelda Demirören merhum iş adamı Hasan Kalyoncu’nun oğlu Haluk Kalyoncu ile evlidir.  

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.