Reşat Hacıahmetoğlu kimdir, Reşat Hacıahmetoğlu kaç yaşında?

04.11.2021
270
Reşat Hacıahmetoğlu kimdir, Reşat Hacıahmetoğlu kaç yaşında?

Reşat Hacıahmetoğlu kimdir, biyografi bölümünde Reşat Hacıahmetoğlu biyografi sayfası ile karşınızdayız. Reşat Hacıahmetoğlu kaç yaşında?, Reşat Hacıahmetoğlu memleketi neresi, Reşat Hacıahmetoğlu facebook, Reşat Hacıahmetoğlu nereli, Reşat Hacıahmetoğlu instagram, Reşat Hacıahmetoğlu ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Reşat Hacıahmetoğlu kimdir? başlığımızın detayları..

Reşat Hacıahmetoğlu Kimdir – Reşat Hacıahmetoğlu Biyografi

 1991 Trabzon’Of doğumlu sosyal platform fenomeni ve Survivor  yarışmacısı Reşat Hacıahmetoğlu,özellikle İnstagram’da paylaşımı yaptığı videolar ile çok tanınmıştır. Yaşamı ve gündelik yaşamı ile alakalı paylaşımlarda bulunan Reşat Hacıahmetoğl,yaptığı tiplemeler ile hayran sayısını artırmıştır.

Eğitim yaşamını Lise son’a kadar yaşadığı ve dünyaya geldiğu memleketi Of’ta tamamlamıştır. 2014 senesinde ise Ordu Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Lise zamanında iken karate ve vücut geliştirme sporları ile ilgilenen Sultan Hacıahmetoğlu, 2016 senesinden bu yana sosyal platform dünyasında içerikler üretmeye sürdürmektedir.

Filmlerde de rol alan Hacıahmetoğlu özellikle Yırmağa Gidiyrım ve Tabancanın Ucu kopti videosuyla ünlü oldu. Yaptığı tiplemeler içinde en bi hayli beğeni alanleri ile “Hulmiser” ve Zafer karakterleri oldu.

 İnstagram hesabını resathao ismi ile kullanmaktadır, günümüz itibariyle instagram hesabındaki takipçi sayısı 550bin civarındadır. Yırmakların adamı karadenizin en neşeli, gülünç ve mizah seven dobra adamı, Senaryo yok herşey doğaçlama. Başlığı altında yayınlarını sürdürdüğü Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 1,27 B ..

Günümüzde 2021 Survivor yarışmasına müdahil olan Reşat Hacıahmetoğlu, gönüller takımında yarışacak.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.