Remzi Kartal kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
320
Remzi Kartal kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Remzi Kartal kimdir?, biyografi sitemizde Remzi Kartal kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Remzi Kartal kimdir? kaç yaşında?, Remzi Kartal kimdir? memleketi neresi, Remzi Kartal kimdir? evi nerede, Remzi Kartal kimdir? nereli, Remzi Kartal kimdir? instagram, Remzi Kartal kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Remzi Kartal kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Remzi Kartal
Doğum tarihi: 20 Nisan 2001
Doğum yeri: Hakkari
Boy: 1.67 cm
Kilo: 45 kg
Burcu: Boğa
Eğitim: Ortaöğretim
İlişkisi: Bekar
Meslek: Youtuber, TikToker
İnstagram hesabı için tıklayın

Remzi Kartal nereli? Kaç yaşında? (Ramço)

Remzi Kartal Ramço kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Remzi Kartal namı diğer Ramço sevgilisi var mı? Remzi Kartal ile ilgili en fazla araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Remzi Kartal yaşamı ve biyografisi

Remzi Kartal Türk fenomen, youtuber, ve tiktoker’dır. Arkadaşı ve kuzeni Ferhat Alper’in öylesine çektiği bir videoyu TikTok uygulamasına yüklemesi ile tanındı.

Remzi Kartal yaş

Remzi Kartal 20 Nisan 2001 senesinde Hakkâri’nin Yüksekova beldesine bağlı Yeşiltaş Köyü’nde 4 çocuklu bir ailede dünyaya gözlerini açtı. Ferhat Alper ile kuzendirler. 11 yaşında hem annesini gem de babasını kaybetti. Eğitim yaşamına memleketinde başlayan Remzi Kartal lise 2’den sonra okulu terk etti. Remzi Kartal sevgilisi var mı sorusuna karşın kara sevdaya düştüğünü ve bu yüzden kilo alamadığını belirtmiştir.

Hayatında bir evinin olmasını arzu eden Remzi Kartal günlük yaşamında gariban ve yoksul insanlara yardım etmeyi amaçlamaktadır. İleride dizi filmlerde oynamayı düşünen ikili yapımcı ve yönetmenlerin teklifini beklemektedir. Aynı zamanda ilerleyen sürede müzik piyasasına girerek şarkı yapacakları da bilinmektedir. En sevdiği renkler yeşil, siyah ve turuncu. Köyün neşeli ve en fazla bi hayli beğeni alan çocukları olarak adlandırılmaktadırlar. Remzi Kartal’ın en sevdiği yemekler içinde yaprak sarması yer alıyor.Fenomen kelimesinin ne anlama bile geldiğini bilmeden çıktıkları yolda başarı yakalayan Ramço ve Feroo giderek hayran kitlelerini büyütmektedirler.  Remzi Kartal ilerleyen zamanlarda hem burun estetiği hem de dişlerini yaptıracağını belirtmiştir.

Fenomenlere destek amaçlı olarak en son CZN Burak sürpriz yapıp kendilerini ziyaret etmiştir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.