Refika Birgül kimdir, Refika Birgül kaç yaşında?

07.11.2021
391
Refika Birgül kimdir, Refika Birgül kaç yaşında?

Refika Birgül kimdir, biyografi bölümünde Refika Birgül biyografi sayfası ile karşınızdayız. Refika Birgül kaç yaşında?, Refika Birgül memleketi neresi, Refika Birgül facebook, Refika Birgül nereli, Refika Birgül instagram, Refika Birgül ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Refika Birgül kimdir? başlığımızın detayları..

Refika Birgül Kimdir – Refika Birgül Biyografi

Refika Birgül 1990 da İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Refika Birgül Robert Kolej’i mezunudur. Daha sonra Koç Üniversitesinde Psikoloji eğitimi almıştır. Refika Birgül uzun yıllar eğitiminden sonra özel bir hastahene de genel müdür olarak görev yapmıştır. Refika Birgül’ün annesi Akdeniz’li babası ise Nevşehir’lidir.Bu nedenle de ailesinden kaynaklı hem Akdeniz hemde Anadolu mutfağına hakimdir. 

Refika Birgül 2015 de Ntv ekranlarında 10 dakikada verdiği lezzetli tarifler ile tanınmıştır. Refika Birgül’ün televizyon programı Hızlı Tarifler’dir. Refika Birgül birden çok yemek kitabına da imza atmıştır. 2010’da Refika’nın Mutfağında Pişen Kitaplar 2013’te Nar’lı Tarifler, Mart 2016’da Fissler ile Düdüklü’nün Sihirleri kitaplarını yazmıştır.

FOX International Channels Türkiye de 24Kitchen kanalında yemek programı yapmaktadır. Aslını söylemek gerekirse Refika Birgül’ün Refika ile Öze Dönüş programı 24Kitchen  programında

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.