Refia Dermancıoğlu kimdir, Refia Dermancıoğlu kaç yaşında?

07.11.2021
706
Refia Dermancıoğlu kimdir, Refia Dermancıoğlu kaç yaşında?

Refia Dermancıoğlu kimdir, biyografi bölümünde Refia Dermancıoğlu biyografi sayfası ile karşınızdayız. Refia Dermancıoğlu kaç yaşında?, Refia Dermancıoğlu memleketi neresi, Refia Dermancıoğlu facebook, Refia Dermancıoğlu nereli, Refia Dermancıoğlu instagram, Refia Dermancıoğlu ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Refia Dermancıoğlu kimdir? başlığımızın detayları..

Refia Dermancıoğlu Kimdir – Refia Dermancıoğlu Biyografi

‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ dizisindeki Mukaddes rolü ile tanınan ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu, kameralardan uzak büyüttüğü kızı 20 yaşındaki Refia Dermancıoğlu güzelliğiyle göz kamaştırıyor.Annesine benzerliğiyle dikkat çeken Refia Dermancıoğlu, Instagram’da bi hayli aktif. Annesi Esra Dermancıoğlu ve boxer cinsi köpeği Şiva ile birlikte yaşıyor.

Esra Dermancıoğlu, kızının babasından oyunculuk kariyerini yapmasını istemediği için boşanmıştı. 

Dermancıoğlu kızının karesini hesabından şu satırlarla paylaşımı yaptı:

“Refiam benim, şahanem, ruhu bambaşkam… Bu yaşamın içinde tek gerçeğim, tek gerçek sevdiğim, tekimsin… yaşamın şanslı tarafındasın çünkü kibir ruhunu es geçmiş gitmiş senden… hiç deymemiş…büyük şans biliyo musun bu… Derslerin, notların es geç bunları hiç bir önemi yok… Doğa gibi bir ruhun var daha ne ister insan… “Kibir ve küstah bakışlar kötülerin çırası ve günahıdır”… Anne kız ruhlarımız hep ellele, göz göze… Güzellik böyle bir şey, çok güzelsin Refiam”

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.