Recep Terzi kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
379
Recep Terzi kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Recep Terzi kimdir?, biyografi sitemizde Recep Terzi kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Recep Terzi kimdir? kaç yaşında?, Recep Terzi kimdir? memleketi neresi, Recep Terzi kimdir? evi nerede, Recep Terzi kimdir? nereli, Recep Terzi kimdir? instagram, Recep Terzi kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Recep Terzi kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Recep Terzi
Doğum tarihi: 9 Temmuz 1977
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.85 cm
Kilo: 87 kg
Burcu: Yengeç
Eğitim: Orta öğretim
İlişkisi: Bilinmiyor
Meslek: Oyuncu, Tiyatrocu
İnstagram hesabı için tıklayın

Recep Terzi nereli? Kaç yaşında?

Recep Terzi kimdir? Kaç yaşında? Medcezir, Kurtlar Vadisi, Muhteşem Yüzyıl dizileri dışında hangi filmlerde rol aldı? Recep Terzi hangi dizilerde oynadı? Oynadığı diziler listesi, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Recep Terzi yaşamı ve biyografisi

Recep Terzi Türk dizi ve tiyatro oyuncusudur. 2003 senesinde Kurtlar Vadisi dizisinde oynaması ile tanındı. Daha sonra birden fazla dizi filmde rol aldı.

Recep Terzi 9 Temmuz 1977 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Memleketi aslen Bayburt’tur. Eğitim ve öğrenimine Kocaeli, Gölcük’te başladı. Ailesinin maddi olanakları ışığında fakat ilkokulu tamamlayabildi. 1995 senesinde İstanbul’a yerleşti. Burada çeşitli işlerde çalışmaya başladı.

Recep Terzi oyunculuk kariyerine başlamadan önce Sadri Alışık Kültür Merkezi ve Tümay Özokur Atölyesi’nde eğitim aldı. Bir yandan tiyatro çalımalarını da sürdren tecrübeli oyuncu Ferhan Şensoy’un kaleme aldığı “Şahlarıda Vururlar” isimli oyununda sahne aldı.

2016 senesinde İBB Şehir Tiyatroları’nda hem sahne teknisyeni, hem de aksesuar kadrolarında yer aldı. Recep Terzi şimdilerde Kocaeli Şehir Tiyatroları’nda oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Recep Terzi dizi ve filmleri

Recep Terzi hangi dizilerde oynadı? Oynadığı tüm film projeleri aşağıda bulunmaktadır.

  • 2015 Arka Sokaklar
  • 2014 Alın Yazım
  • 2014 Elif
  • 2013 MedCezir
  • 2013 İki Dünya Arasında
  • 2011 Muhteşem Yüzyıl 
  • 2003 Kurtlar Vadisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.