Recep Kahraman kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
296
Recep Kahraman kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Recep Kahraman kimdir?, biyografi sitemizde Recep Kahraman kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Recep Kahraman kimdir? kaç yaşında?, Recep Kahraman kimdir? memleketi neresi, Recep Kahraman kimdir? evi nerede, Recep Kahraman kimdir? nereli, Recep Kahraman kimdir? instagram, Recep Kahraman kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Recep Kahraman kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Recep Kahraman
Doğum tarihi: 01 Ağustos 1999
Doğum yeri: Düzce
Boy: 1.65 cm
Kilo: 60 kg
Burcu: Aslan
Eğitim: Lise
İlişkisi: Bekar
Meslek:  Aşçı, Fenomen
İnstagram hesabı için tıklayın

Recep Kahraman nereli? Kaç yaşında?

Recep Kahraman kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Recep Kahraman mesleği, ne iş yapıyor? Recep Kahraman sevgilisi var mı? Hakkında en fazla araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Recep Kahraman yaşamı ve biyografisi

Recep Kahraman Türk fenomen ve Aşçıdır.  Sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımı yaptığı yaratıcı videolarla tanınmaya başladı.

Recep Kahraman yaşı

Recep Kahraman 01 Ağustos 1999 senesinde Düzce’de dünyaya geldi. Eğitim yaşamına 2008 senesinde Kırkharman İlkokulu’nda başladı. 2013 senesinde eğitim hayatına bu kez Çilimli İbrahim Hoşver Ortaokulu’nda devam etmeye başladı. Recep Kahraman 2016 senesinde ise Düzce Akçakoca Süha Güven MTAL’da eğitim hayatına sürdü.

Genç aşçı ve fenomen Recep Kahraman 2019 senesinde aşçılık meslek lisesinden mezun oldu. İşi, mesleği aşçılık. Düzce’de stajlarını bitirdi. Daha sonra bir süre Aşçı olarak çalışmaya başladı.

Recep Kahraman mesleği

Kendisine ait Recep TV kanalıda bulunan Recep Kahraman şimdilerde yemek yapmayı, müzik dinlemeyi spor yapmayı seven biri olma özelliğini taşır. Gelecekte aşçı şef olmak isteyen genç aşçının hayalleri içinde medya şirketi kurmak ve bir de dijital ortamda müzik şirketi kurmak istemektedir.  

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.