Rebekka Haas kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
675
Rebekka Haas kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Rebekka Haas kimdir?, biyografi sitemizde Rebekka Haas kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Rebekka Haas kimdir? kaç yaşında?, Rebekka Haas kimdir? memleketi neresi, Rebekka Haas kimdir? evi nerede, Rebekka Haas kimdir? nereli, Rebekka Haas kimdir? instagram, Rebekka Haas kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Rebekka Haas kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Rebekka Haas Çetin
Doğum tarihi: 18 Kasım 1969
Doğum yeri: Almanya – Berlin
Boy: 1.70 cm
Kilo: 65 kg
Burcu: Akrep
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Sinan Çetin ile)
Meslek: Görüntü Yönetmeni, Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Rebekka Haas nereli? Kaç yaşında?

Rebekka Haas Çetin nereli, kimdir, yaşı, boy kilo? Rebekka Haas gençliği, yoga, insatgram? Sinan Çetin eşi Rebekka Haas Çetin yaşamı ve biyografi detayları, oynadığı filmleri görüntü yönetmeni olduğu sinema film projeleri ve çok daha yükseksı kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Rebekka Haas yaşamı ve biyografisi

Rebekka Haas Alman asıllı Görüntü Yönetmeni ve oyuncudur. Türk yapımcı ve yönetmen Sinan Çetin’in eşidir. 1993 senesinde başladığı film kariyerine Kameraman ve sonrasında Görüntü Yönetmeni, oyuncu olarak sürdü. 2015 senesinde Entertainment sinema filminden sonra hiçbir film projesi içinde yar almadı ve sinema mesleğinden uzaklaştı ve yoga yapmaya yöneldi. 

Rebekka Haas gençliği, yoga, insatgram

Rebekka Haas 18 Kasım 1969 senesinde Almanya’nın Berlin kentinde dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Berlin’de başladı. Fotoğrafçılık yaptı.Kamera asistanı olarak Almanya’da başladığı kariyerini kameraman ve görüntü yönetmenliğine kadar taşıdı.

Sinema ve film sektörü ile en zirvede olduğu senelerda yönetmen Sinan Çetin ile tanıştı ve 1990 senesinde nikah masasına oturdu. Rebekka Haas çetin soyadını aldı. Bu evliliğinden 1992 senesinde Rafael Cemo Çetin, 1994 senesinde Orfeo Çetin ve 1996 senesinde da Tess Sahara Çetin adında 3 çocukları dünyaya gözlerini açtı. Sinan Çetin ilk eşi Hale Çetin ile 1985 senesinde evlenmiş ve bu evliliğinden Rüzgar Çetin dünyaya gelmiştir.

Rebekka Haas gençliği

Rebakka Haas Sinan Çetin ile ilk film projesi 1993 senesinde çekilen “Berlin in Berlin” filmidir. Rebecca Haas Sinan Çetin’in 1990 senesinden sonra tüm film projelerinin kamera arkasında yer aldı. Hatta Sinan Çetin’in en büyük projesi olan “Çanakkale Çocukları” filminde çocukları ile birlikte bu kez kameraların karşısına geçti.

Rebekka Haas Çetin bir röportajında “Türkiye’de erkeklerin bakışlarından çok rahatsızım, İtalyanlar gibi keyifle bakmıyorlar” Sokakta yürürken kendimi rahat hissedemiyorum. Huzursuz oluyorum.” demiştir. Bir başka soruda ise “27 senedir Türkiye’de yaşıyorsunuz. Karakterinizin Alman yanları mı daha baskın yoksa artık Türk gibi mi hissediyorsunuz?” sorusuna cevabı ise; “Hala Alman yanlarım daha baskın. Türklerin çok güzel taraflarını kendime ekledim, o ayrı. Zaten bu yüzden Türkiye’de bu kadar mutlu oldum.” Şeklinde özetlemiştir.

Rebekka Haas dizileri ve filmleri

Rebekka Haas yer aldığı diziler, oynadığı sinema filmleri, görüntü yönetmeni, yapımcı olduğu projeler aşağıda yer alamktadır.

  • 2015 Entertainment Sinema Filmi – Oyuncu
  • 2012 Çanakkale Çocukları Sinema Filmi – Oyuncu / Görüntü Yönetmeni
  • 2011 Burada laf çok TV Programı
  • 2009 Amerikalı Kız (Yankee Go Home) – Görüntü Yönetmeni
  • 2007 Romantik Sinema Filmi – Yapımcı / Oyuncu / Görüntü Yönetmeni
  • 2002 Banka Sinema Filmi – Görüntü Yönetmeni
  • 1999 Propaganda Sinema Filmi – Görüntü Yönetmeni
  • 1993 Berlin in Berlin – Görüntü Yönetmeni
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.