Ramço ve Fero kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
281
Ramço ve Fero kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ramço ve Fero kimdir?, biyografi sitemizde Ramço ve Fero kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ramço ve Fero kimdir? kaç yaşında?, Ramço ve Fero kimdir? memleketi neresi, Ramço ve Fero kimdir? evi nerede, Ramço ve Fero kimdir? nereli, Ramço ve Fero kimdir? instagram, Ramço ve Fero kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ramço ve Fero kimdir? Biyografi

Ramço ve Fero nereli, kaç yaşında?

Yüksekovalı fenomenler çoban Ramço ve Fero gülünç videoları ile bir anda halkın gönlüde taht kurdu. Hakkari Yüksekova’dan çobanlar çektikleri videolarla sosyal platformda fenomen oldular. Hakkari Yüksekova’ya bağlı Yeşiltaş Köyü’nde çobanlık yapan Remzi Kartal ve Ferhat Alper paylaşımı yaptıkları keyifli ve olağanüstü videolarla kısa bir sürede ilgi odağı halini aldı. Remzi Kartal ve Ferhat Alper adlı genç fenomenlerin paylaşımı yaptıkları videolar yoğun ilgi görüyor ve yayına girdiği andan bu yana kısa süre içinde izlenme sayısı milyonları buluyor.

Ramço ve Fero nasıl ünlü oldu

Genç fenomenlerin takipçi sayıları ise gün geçtikçe artış gösteriyor. “İşte adalet işte sefalet” adlı videoları ünlenen Remzi Kartal ve Ferhat Alper tatlı tavırları ile herkesin göz bebeği. Hayranları özellikle Remzi Kartal’ın bir an evvel burun estetiği olması ve dişlerini yaptırması hususunda sürekli olarak yorumlar yapmaktadır. Remzi Kartal ve Ferhat Alper bireylerin onları tanımasından bi hayli mutlu ve kendisi ile dalga geçen alay eden bireylere ise yalnızca gülüyor. Manuş Baba hayranı olan Remzi Kartal müzikle de arası bi hayli iyi. 

Sosyal medya dünyasında yolculuları çektikleri kısa bir video ile TikTok üzerinden parlayan genç fenomenler esperileri ve saf doğal halleri ile göze çarpmaktadır. Ünlü olduklarında köylerini terk edip etmeyecekleri hususunda genç fenomenlerin cevabı doğup büyüdükleri memleketlerini bırakmamaları yönünde. İşte Ramço ve Fero gerçek adları ile . Remzi Kartal ve Ferhat Alper’in hayat hikayeleri ve biyografileri.

Remzi Kartal
Remzi Kartal kimdir? Biyografisi için tıklayınız!
Ferhat Alper
Ferhat Alper kimdir? Biyografisi için tıklayın!
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.