Ramazan Kalyoncu kimdir, Ramazan Kalyoncu kaç yaşında?

06.11.2021
290
Ramazan Kalyoncu kimdir, Ramazan Kalyoncu kaç yaşında?

Ramazan Kalyoncu kimdir, biyografi bölümünde Ramazan Kalyoncu biyografi sayfası ile karşınızdayız. Ramazan Kalyoncu kaç yaşında?, Ramazan Kalyoncu memleketi neresi, Ramazan Kalyoncu facebook, Ramazan Kalyoncu nereli, Ramazan Kalyoncu instagram, Ramazan Kalyoncu ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Ramazan Kalyoncu kimdir? başlığımızın detayları..

Ramazan Kalyoncu Kimdir – Ramazan Kalyoncu Biyografi

Ramazan Kalyoncu, 1990 senesinde Rize’de doğmuştur. Survıvor ve Göz  altı yarışma programlarında, karşımıza çıkan Ramazan Kalyoncu, ilk oyunculuk deneyimini Eşkiya Dünyaya Hükumdar Olmaz dizisiyle yaşamış.Dizide Laz İsa olarak karşımıza çıkıyor.RamazanKalyoncu Best Model Of Turkey’de 3.olmuştur.

Ramazan Kalyoncu, çocukluk yaşlarından bu yana sporun birden çok değişik dalı ile ilgilendi. 1998 senesinde futbol ile ilgilenirken 2003 senesinde ise boksla uğraştı. 2009 senesinde Fitness Eğitmenliği yaparken Pilates, Yoga ve Bokwa ile profesyonel olarak ilgilendi. Daha sonrasında ekran önü için eğitimler alan Ramazan özel bir Tiyatro’da yer aldı ve kamera önü eğitimi aldı.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.