Ramazan Aslan (İsyan Tetick) kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
68
Ramazan Aslan (İsyan Tetick) kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ramazan Aslan (İsyan Tetick) Kimdir, biyografi sitemizde Ramazan Aslan (İsyan Tetick) ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ramazan Aslan (İsyan Tetick) kaç yaşında?, Ramazan Aslan (İsyan Tetick) memleketi neresi, Ramazan Aslan (İsyan Tetick) evi nerede, Ramazan Aslan (İsyan Tetick) nereli, Ramazan Aslan (İsyan Tetick) instagram, Ramazan Aslan (İsyan Tetick) ile alakalı her detay yazımızda..

Ramazan Aslan (İsyan Tetick) Biyografi

Ramazan Aslan (İsyan Tetick) Türk Hip Hop Rap Sanatçısıdır. Aynı zamanda fenomendir. 1999 senesinde Adana Seyhan’da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi Esasen Adana’dır. İsyan Tetick sahne adıdır.

İsyan Tetick boy kilo yaş

Müzik kariyerine ve fenomen olma yolunda ilk adımını seslendirdiği “Adana Merkez Patlıyor Herkes” şarkısı ile başladı.  Bu şarkı kısa bir sürede sosyal ağlarda paylaşılarak 40 milyonun üzerinde rekor bir düzeyde izlendi. Kısa sürede bu replik tüm genç akımın içinde dalga dalga yayıldı.

Ramazan Aslan

2019 senesinde Türkiye’de ve Rusya’da “Patlamaya devam” isimli şarkısı video platformlarında ilgi görerek popüler oldu. 2020 senesinde Isyan Tetick – Impala Teaserı yayınlandı

Ramazan Aslan İsyan Tetick boyu 1.65 cm kilosu 58 kg burcu Oğlak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.