Rabia Yaman Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
396
Rabia Yaman Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Rabia Yaman Kimdir?, biyografi sitemizde Rabia Yaman Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Rabia Yaman Kimdir? kaç yaşında?, Rabia Yaman Kimdir? memleketi neresi, Rabia Yaman Kimdir? evi nerede, Rabia Yaman Kimdir? nereli, Rabia Yaman Kimdir? instagram, Rabia Yaman Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Rabia Yaman Kimdir? Biyografi

Rabia Yaman Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kısa Biyografi

Rabia Yaman kimdir? Rabia Yaman yaş kaç sorusu gündem oldu. Rabia Yaman yaşı kadar güzelliği ile de ön planda. Rabia Yaman doğum tarihi merak konusu. Bunun bunun yanında Rabia Yaman estetiksiz hali de merak ediliyor. Peki, estetik olmadığını söyleyen Rabia Yaman kaç yaşında? Rabia Yaman kimdir nereli?

Rabi Yaman önceden Şükrü Özyıldız ile nişanlanmıştı!

Rabia Yaman önceden oyuncu Şükrü Özyıldız ile nişanlandı. Bu birlikteliğin sonuçları evlilik ile sonuca varılması beklenirken çiftin ani bir kararla ayrıldıklarını dile getirmeleri hayli sosyal platformda ilgi konusu olmuştu.

Gün yok ki özellikle de Can Yaman aracılığıyla yeni bir haber gelmeye görsün. Yakışıklı oyuncu sürekli olarak Türkiye’nin en güzel kadınları ile isimleri anılıyor. Rabia Yaman da Can Yaman sevgilileri içinde bulunan özel bir isim.  Lakin bu birlikteliğin artçı depremlerinin başladığı magazin kulislerinde yankılanmaya başladı. Çünkü Rabia Yaman’dan sonra Can Yaman’ın ismi bu kez aynı dizi setinde başka bir güzeller anılmaya başladı.

Rabia Yaman kim? Adı kısa bir süre önce oyuncu Şükrü Özyıldız ile anılan ve evlenecekleri yönde haberlere konu olan Rabia yaman şimdilerde yakışıklı oyuncu Can Yaman ile sevgili olduğu bilgisine ulaşıldı.

Peki, Rabia Yaman kimdir ne iş yapar? Rabia Yaman biyografisi ve Rabia Yaman yaşamı biyografi bölümümüzde.

6 Şubat 1992 tarihinde İstanbul‘da dünyaya gözlerini açan ve İstanbul’da yaşayan Rabia Yaman baba aracılığıyla aslen Boluludur. Eğitim yaşamı İstanbul’da geçti. Rabia Yaman mesleği Stil Danışmanı ve Stilist‘tir. Bir röportajında sorulan soruya karşın estetik olmadığını ve tamamen doğal olduğunu dile getirmiştir.

2018 senesinde yakışıklı ve karizmatik oyuncu Şükrü Özyıldız ile evlenecekleri yönünde haberleri ile gündeme gelmiştir.  Rabia Yaman Şükrü Özyıldız Mart 2018’de nişanlandı. Lakin ardından ayrılık rüzgarları esti. Bugünlerde Erkenci Kuş dizisinin oyuncusu Can Yaman ile aşk yaşayan Rabia Yaman Can Yaman’ın yaşamına yeni bir sevgilinin girmesi sonrasında sessizliğe büründü. Can Yaman Rabia Yaman birlikteliği halen tazeliğini korurken Can Yaman’ın olduğu dizi setinin takı tasarımcısı ile isimlerinin anılması Rabia Yaman’ın karşısına bu kez Elif Tutarkaban adında takı tasarımcısını getirdi.

Rabia Yaman intagram hesabına ulaşmak için tıklayın.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.