Rabia Karaca kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
804
Rabia Karaca kimdir, nereli, kaç yaşında?

Rabia Karaca Kimdir, biyografi sitemizde Rabia Karaca ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Rabia Karaca kaç yaşında?, Rabia Karaca memleketi neresi, Rabia Karaca evi nerede, Rabia Karaca nereli, Rabia Karaca instagram, Rabia Karaca ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Rabia Karaca Biyografi

Rabia Karaca kimdir, kaç yaşında, nereli?

Rabia Karaca tesettür giyim tasarımcısı, dijital içerik üreticisi ve sosyal platform fenomenidir. 16 Mayıs 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Memleketi aslen Sivas’tır. Günümüz itibari ile yaşı 27 yaşındadır. Rabiaca markasının sahibidir. Tasarımları ve kombinleri ile yıldızı parladı ve büyük bir üne kavuştu.

Rabia Karaca yaşamı ve biyografisi

Rabia Karaca 16 Mayıs 1994 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Esasen Sivaslı’dır. Lise eğitimini bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İlahiyat Fakültesi’nde sürdürdü ve mezun oldu.

Rabia Karaca mesleki kariyerine modelistlik ve stilistlik eğitimleri alarak başladı. Ardından Rabiaca markasının kurucusu olarak kariyerine sürdü ve tasarımlar kombinler üretmeye başladı.

Rabia Karaca şimdilerde tasarımları ve kombinleri ile göz doldurmaya sürdürmekte ve sosyal platform üzerinden çalışmalarını sürdürmektedir.

Rabia Karaca boy kilo ve hangi burç?

Rabia Karaca boyu 1.65 cm kilosu 54 kg ve burcu Boğa.

Rabia Karaca sevgilisi kim?

Rabia Karaca sevgilisi ile ilgili bilgiler internet kaynaklarında bulunamamaktadır. Lakin önceden evlenip boşandığı bilinmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.