Poonam Pandey Biyografisi

Poonam Pandey Biyografisi

19 Ocak 2018 0 Yazar: Biyografi

Poonam Pandey kimdir? Poonam Pandey biyografisi, Poonam Pandey sevgilisi veya eşi kimdir? Burcu nedir? Boyu, kilosu kaç, Poonam Pandey memleketi, Poonam Pandey kaç yaşında, Göz ve saç rengi nedir ve diğer tüm bilinmeyenler ile detaylı bilgiler sitemizde.. Biyografisi.org sitesi Poonam Pandey hakkında ki tüm bilgileri açık kaynak yayınlardan derleyerek okunabilir bir metin haline getirerek siz okuyucularımıza sunmaktadır. Poonam Pandey biyografisinde eksiklik veya hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere katkınızı yapın.

Poonam Pandey doğum tarihi: 11.Mart.1991Poonam Pandey burcu: Balık

Poonam Pandey mesleği: Model

Poonam Pandey, 11 Mart 1991 Mumbai , Maharashtra , Hindistan’da doğmuştur. Nilesh Pandey bir yazılım mühendisi bir abisi ve Shradhdha Pandey adında kız kardeşi var. Modellik yapmaktadır. Hindistan’ın en ünlü mankenlerinden biridir.

Poonam Pandey adı Katrina Kaif ve Anna Hazare birlikte Hindistan’da Google aramo motorunda en hızlı yükselenler arasında 2011 senesinde ilk 10’a girmiştir.

Poonam Pandey, 2011 yılında “Kingfisher” Takvim kızlarından biri oldu.

Poonam Pandey, Pakistan maçının ardından Hindistan’ın Sri Lanka’yı yenerek dünya şampiyonu olması durumunda Mumbai sokaklarında çırılçıplak dolaşacağını açıklamasıyla Hint basınının gündemine oturdu.

Poonam Pandey, 2011 yılında Hindistan, Bangladeş ve Sri Lanka’nın ortaklaşa düzenlediği Kriket Dünya Kupası’nda, Hindistan’ın şampiyon olması halinde soybiyografi_info(‘hanpnğıaı nçıxynzışgı. Sv’);nalde Sri Lanka’yı mağlup eden Hindistan oldu.

Hindistan 1983 yılından beri ilk kez şampiyonluk kupasını kaldırmayı başarırken, bu başarının ardından gözler farklı bir isme Poonam Pandey’e yöneldi.

Yalnız Poonam Pandey’in önünde tek bir sorun vardı; Hint feministler. Pandey’in açıklamalarından rahatsızlık duyan feminist hareket temsilcileri suç duyurusunda bulunmakta geç kalmadılar. Şampiyonluğun ardından ulusa verdiği sözü tutup tutmayacağını sorgulayan Hint basınına karşı Pandey’in cevabı, toplumsal huzuru bozmak istemediğiydi. Genç manken Hindistan Kriket Federasyonu’nun Hindistan dışında istediği bir şehirde verdiği sözü tutabileceğini söyledi. Poonam Pandey bununla da kalmayarak, Twitter hesabından yazdığı “Bekleyin ve görün” cevabıyla Dünya Kupası sona erse de Hindistan’ın şampiyonluğunun uzun süre konuşulacağının sinyallerini verdi.

Poonam Pandey

evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye evden eve nakliyat