Pınar Kızılkaya kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
450
Pınar Kızılkaya kimdir, nereli, kaç yaşında?

Pınar Kızılkaya Kimdir, biyografi sitemizde Pınar Kızılkaya ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Pınar Kızılkaya kaç yaşında?, Pınar Kızılkaya memleketi neresi, Pınar Kızılkaya evi nerede, Pınar Kızılkaya nereli, Pınar Kızılkaya instagram, Pınar Kızılkaya ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Pınar Kızılkaya Biyografi

Pınar Kızılkaya kimdir, kaç yaşında, nereli?

Pınar Kızılkaya editör ve kurgu operatörüdür. 1984 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Günümüz saygınlığı ile yaşı 37 yaşındadır.  Pınar Kızılkaya MasterChef yarışması jüri üyesi Somer Sivrioğlu ile sevgili olması ile adını açıkladı ve tanınmaya başladı.

Pınar Kızılkaya yaşamı ve biyografisi

Pınar Kızılkaya 1984 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Gazi Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon bölümünde sürdü.

Pınar Kızılkaya mesleki kariyerine 2008 senesinde video editörü olarak adım attı. 2011 senesinde Acun Medya çatısı altında Project Manager olarak çalışmaya başladı. Acun Medya’da Got Talent, The Voice, Sürprizimiz Var, Yetenek Sizsiniz Türkiye, Survivor, Para Bende, Exatlon ve Dancing with Stars gibi yarışma ve program formatlarında görev aldı. Ayrıca Dominik Cumhuriyeti’nde çalıştı. Masterchef Turkiye, Exatlon Brazil, Exatlon Romania, Exatlon Estados Unidos programlarında görev aldı.

Pınar Kızılkaya Somer şef ile 2021 senesinde kayıt edildi. Masterchef editörü Pınar Kızılkaya Somer Sivrioğlu ile sevgili olduktan sonra kendisinin de evli olduğu ortaya çıkmıştı. Pınar Kızılkaya Acun Medya çatısı altında çalışmaya sürdürmektedir. Pınar Kızılkaya 2018 senesinde MasterChef’in jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu ile ilişkisi başladıktan sonra Aralık 2018 senesinde eski eşinden boşandı.

Bu ilişkiden sonra Somer Sivrioğlu eski eşi Aslı Sivrioğlu 18 yıllık evliliğine son noktayı koydu ve boşandı.

Pınar Kızılkaya boy kilo ve hangi burç?

Pınar Kızılkaya boyu, kilosu ve burcu ile ilgili bilgiler güncellenecektir.

Pınar Kızılkaya ne iş yapıyor, mesleği?

MasterChef Türkiye programının editörlerindendir. Aynı zamanda Acun Medya’da kurgu operatörüdür. Somer Sivrioğlu sevgilisi Pınar Kızılkaya ne iş yapıyor, yaş farkı, mesleği, yaşamı vikipedi kaynaklı biyografi detaylarını derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.