Pınar Karaman kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
667
Pınar Karaman kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Pınar Karaman kimdir?, biyografi sitemizde Pınar Karaman kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Pınar Karaman kimdir? kaç yaşında?, Pınar Karaman kimdir? memleketi neresi, Pınar Karaman kimdir? evi nerede, Pınar Karaman kimdir? nereli, Pınar Karaman kimdir? instagram, Pınar Karaman kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Pınar Karaman kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Pınar Kaya
Doğum tarihi: 1992
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.70 cm
Kilo:  52 kg
Burcu:  Bilinmiyor
Eğitim durumu: Bilinmiyor
Medeni hali: Evli (Özgün Karaman ile)
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın.

Pınar Karaman kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Pınar Karaman kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu, Küçük Gelin, İki Yalancı ve Hayatımın Aşkı dizileri dışında yer aldığı diziler, meslek olarak ne mühendisi, ne zaman evlendi, kiminle evli? Pınar Karaman Ünal Karaman eşi ile karıştırılıyor? Kim kimdir bölümümüzde Pınar Karaman yaşamı ve biyografi detayları ile ilgili kısaca bilgiler sunacağız.

Pınar Karaman yaşamı ve biyografisi

Pınar Kaya Türk dizi ve tiyatro oyuncusudur. 2013 senesinde oynadığı Küçük Gelin dizisi ile tanınmaktadır. Daha sonra farklı dizi film projelerinde yer aldı. Pınar Kaya Ekim 2016 senesinden oyuncu Özgün Karaman ile evlendi ve Karaman soyadını aldı.

Pınar Karaman 1992 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Oyunculuk kariyerine başlamadan önce Gülçin Hatıhan ve oyuncu Tayfası tiyatrosunda eğitim aldı.

Dizi oyunculuğuna ilk kez 2013 senesinde “Küçük Gelin” dizisinde başladı. En büyük çıkışını da bu dizi ile yaptı. 2016 senesinde “Hayatımın Aşkı” dizisinde rol alarak büyük bir beğeni kazandı. Aynı yıl içinde Ekim 2016 tarihinde uzun süre birlite olduğu sevgilisi oyuncu Özgün Karaman ile yaşamını birleştirdi ve evlendi.

2017 senesinde “İki Yalancı” dizisinde “Esra” rolüne hayat veren isim oldu. Pınar Karaman yaşamını İstanbul’da sürdürmekte olup dizi ve film çalışmalarına sürdürmektedir.

Pınar Karaman dizi ve filmleri

Pınar Karaman yer aldığı diziler, oynadığı sinema filmleri güncel olarak aşağıda bulunmaktadır.

  • 2017 İki Yalancı TV Dizisi
  • 2016 Hayatımın Aşkı TV Dizisi
  • 2013 Küçük Gelin TV Dizisi

Pınar Karaman fotoğrafları

pınar kaya kimdir
Pınar Karaman yeni dizi
pınar karaman yaş
pınar karaman ünal karaman eşi
pınar karaman oynadığı diziler
pınar karaman ne mühendisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.