Pınar Ergüner Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
736
Pınar Ergüner Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Pınar Ergüner Kimdir?, biyografi sitemizde Pınar Ergüner Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Pınar Ergüner Kimdir? kaç yaşında?, Pınar Ergüner Kimdir? memleketi neresi, Pınar Ergüner Kimdir? evi nerede, Pınar Ergüner Kimdir? nereli, Pınar Ergüner Kimdir? instagram, Pınar Ergüner Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Pınar Ergüner Kimdir? Biyografi

Pınar Ergüner Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Haber spikeri, köşe yazarı ve sunucu Pınar Ergüner 1975 senesinde dünyaya geldi. Sempatik sunucunun memleketi aslen Kocaeli‘dir.  Beyaz TV Beyaz Magazin sunucusu Pınar Ergüner bundan önce de Türkiye’nin en büyük haber televizyon kanallarından birisi olan NTV ekranlarında hafta sonu programlarını sundu.

Medya ve sunuculuk kariyeri tesadüfle gelişme göstermiştir. Pınar Ergüner, ünlü tiyatro oyuncusu usta sanatçı Can Gürzap, bunun yanında Cihan Ünal, Haluk Kurtoğlu, Serpil Akıllıoğlu gibi duayenlerden özel ders aldı.

Üniversite eğitimini ise İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde bitirdi. Bugün 43 yaşında olan güzel sunucu 15 yıllık medya kariyerini geride bıraktı.

Özel yaşantısında oyuncu Arda Esen ile evlendi. Bu evliliklerinden 1 erkek çocukları dünyaya gözlerini açtı. Adını da Güney koydular.  Pınar Ergüner ile eşi Arda Esen’in evliliği bittiğinden dolayı,  Pınar Ergüner oğlu ile birlikte yaşamaktadır.

Pınar Ergüner Beyaz TV ekranlarında Beyaz Magazin programını Sinem Yıldız, Canan Danyıldız ile birlikte sağlamaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.