Pınar Erbaş kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
492
Pınar Erbaş kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Pınar Erbaş kimdir?, biyografi sitemizde Pınar Erbaş kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Pınar Erbaş kimdir? kaç yaşında?, Pınar Erbaş kimdir? memleketi neresi, Pınar Erbaş kimdir? evi nerede, Pınar Erbaş kimdir? nereli, Pınar Erbaş kimdir? instagram, Pınar Erbaş kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Pınar Erbaş kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Pınar Erbaş
Doğum tarihi: 1 Ocak 1987
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.70 cm
Kilo: 53 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Haber Spikeri, Muhabir
İnstagram hesabı için tıklayın

Pınar Erbaş nereli? Kaç yaşında?

Pınar Erbaş kimdir, nereli, kaç yaşında, sevgilisi, evli mi, eşi, kiminle evlendi, çocuğu? Show Haber’i sunan kadın Pınar Erbaş evlendi mi? Pınar Erbaş estetik oldu mu? Estetiksiz hali? Boyu, kilosu ve burcu? Pınar Erbaş kitapları, hangi kanallarda çalıştı? Pınar Erbaş Show Haber spikeri yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Pınar Erbaş yaşamı ve biyografisi

Pınar Erbaş 1 Ocak 1987 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. İlkokul ve liseyi Galatasaray’da okudu. Üniversiteyi Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde sürdü. Ardından Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisans yaptı.

Pınar Erbaş sevgilisi

Pınar Erbaş mesleki kariyerine 2007 senesinde üniversitenin birinci sınıfında stajyer olarak Habertürk Gazetesi’nde çalışmasıyla adım attı. Habertürk Gazetesi’nde kültür- sanat ve yaşam röportajları hazırladı ve haftasonu eki habercisi oldu. Habertürk Gazetesi’nde 5 yıl çalıştıktan sonra diksiyon dersleri aldı ve televizyon için röportajlar hazırlamaya başladı.

Pınar Erbaş kitapları

Ciner Yayın Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Tekdağ’ın çekimlerini izlemesi ile 2013 senesinden bu yana Show TV haftasonu ana haber koltuğuna geçen isim oldu.

Pınar Erbaş estetik

Pınar Erbaş 2019 senesinde “İnek Möli Asla Unutmaz” ve “Tavuk Rola Şarkı Söylemek İstiyor” adında iki çocuk kitabı kaleme aldı. Bekar olan güzel sunucu Pınar Erbaş yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

Pınar Erbaş boyu, kilosu, burcu

Pınar Erbaş kitapları

  • 2019 İnek Möli Asla Unutmaz
  • 2019 Tavuk Rola Şarkı Söylemek İstiyor

Pınar Erbaş hangi TV kanlarında çalıştı?

  • 2020 Show TV Ana Haber Spikeri
  • 2007 Habertürk TV Kültür- Sanat Editörü
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.