Pınar Bibin kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
87
Pınar Bibin kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Pınar Bibin kimdir?, biyografi sitemizde Pınar Bibin kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Pınar Bibin kimdir? kaç yaşında?, Pınar Bibin kimdir? memleketi neresi, Pınar Bibin kimdir? evi nerede, Pınar Bibin kimdir? nereli, Pınar Bibin kimdir? instagram, Pınar Bibin kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Pınar Bibin kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Pınar Bibin
Doğum tarihi: 1984
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.64 cm
Kilo: 62 kg
Burcu: İkizler
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar (Mert Dikmen ile)
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Pınar Bibin nereli? Kaç yaşında?

Pınar Bibin kimdir, yer aldığı diziler, estetik oldu mu? Vikipedi ve biyografi detayları? Sevgilisi, boy kilo ve burcu, aslen nereli? Kısa olarak yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Pınar Bibin yaşamı ve biyografisi

Pınar Bibin Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur. 2015 senesinde oyunculuk kariyerine başladı. En büyük çıkışını 2019 senesinde Vuslat dizisinde yaptı.

Pınar Bibin Vikipedi biyografi

Pınar Bibin 1984 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra yanı yıl içinde üniversite eğitim hayatına Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü’nde sürdü.

Oyunculuk kariyerine başlamadan önce 2014 senesinde “Başkent İletişim Bilimleri Akademisi” çatısı altında “Temel Oyunculuk Eğitimi” aldı. 2015 senesinde da “Akademi 35 Buçuk Sanat Akademisi’nde “ “Kamera Önü Oyunculuk ve Sahne Sanatları Eğitimleri” aldı.

Dizi oyunculuğuna ilk kez 2015 senesinde “Baba Candır” dizisinde ”Şebnem” rolü ile adım attı. 2016 senesinde “Kayıp İnci” adlı sinema filminde rol aldı.  2017 senesinde “Cereyan” adlı sinema filminde “Aylin” kişiliğine hayat veren isim oldu.  2019 senesinde “Vuslat” dizisinde “Serpil” rolü ile ye aldı.  

Bekar olan oyuncu Pınar Bibin sevgilisi yönetmen ve senarist Mert Dikmen’di. Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmekte ve dizi film çalışmalarına sürdürmektedir.

Pınar Bibin dizileri ve filmleri

Pınar Bibin yer aldığı diziler? Hangi dizilerde oynadı ve hangi sinema filminde başrol olarak yer aldı?

  • 2019 Vuslat TV Dizisi
  • 2017 Cereyan Sinema Filmi
  • 2016 Kayıp İnci Sinema Filmi
  • 2015 Baba Candır TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.