Pınar Bekbölet kimdir, Pınar Bekbölet kaç yaşında?

07.11.2021
556
Pınar Bekbölet kimdir, Pınar Bekbölet kaç yaşında?

Pınar Bekbölet kimdir, biyografi bölümünde Pınar Bekbölet biyografi sayfası ile karşınızdayız. Pınar Bekbölet kaç yaşında?, Pınar Bekbölet memleketi neresi, Pınar Bekbölet facebook, Pınar Bekbölet nereli, Pınar Bekbölet instagram, Pınar Bekbölet ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Pınar Bekbölet kimdir? başlığımızın detayları..

Pınar Bekbölet Kimdir – Pınar Bekbölet Biyografi

Ankara doğumlu Pınar Bekbölet  2004 senesinde Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Ailesinin işi sebebiyle Antalya’da büyüyen ve üniversiteye kadar eğitimini orada tamamlayan Pınar Bekbölet, çocukluğundan bu yana futbola bi hayli ilgi duyuyordu. Johnson & Johnson şifrketinda İş Geliştirme Müdürü olan Pınar Bekbölet, Lig TV’de Tutkumuz Futbol ve Maç Sabahı programlarında yorumcu olarak görev aldı. beIN Sports’ta sunuculuk yapan Pınar Bekbölet, eski bir tarihte paylaşımı yaptığı fotoğraf sebebiyle işinden ayrıldı.Pınar Bekbölet konu ile alakalı ise şu açıklamayı yaptı:

Dört yıl önce futbola olan tutkum sebebiyle değişik bir sektördeki profesyonel yaşamıma nokta koyup spor medyasına adım attım. O günden bu yana de, mesleğimin gerektirdiği etik standartlar çerçevesinden asla sapmadan, tüm takımlara eşit mesafede durdum. 10 yıl öncesine ait olan bu fotoğraf, kim olduğumla bağdaşmayan anlık bir görüntü. Fotoğraf çekildiği zamanda spor medyasında çalışmıyordum, futbol ile ilişkim taraftarlık düzeyindeydi. Fotoğraftaki atkıyı sıradan bir Galatasaray atkısı sanıp, kısaltmanın anlamının farkında olmadığım bir karede yer aldım. Yine de, istemeden de olsa, böyle bir kare içinde yer almış olmaktan son derece üzgünüm. Fenerbahçe camiası, bağlı olduğum kurum ve bu fotoğraf sebebiyle kırdığım herkesten özür dilerim.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.