Pınar Aydın Kimdir? Biyografi Sayfası Sayfası

30.10.2021
212
Pınar Aydın Kimdir? Biyografi Sayfası Sayfası

Pınar Aydın Kimdir? Biyografisi, bölümünde Pınar Aydın Kimdir? Biyografisi sayfası ile karşınızdayız. Pınar Aydın Kimdir? Biyografisi detayları ile daha da iyi tanıyalım.

Pınar Aydın Kimdir? Biyografisi – Kaç Yaşında – Memleketi Neresi

Pınar Aydın

Pınar Aydın, 16 Temmuz 1981 senesinde Bursa’da dünyaya geldi. İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Milliyet Gazetesi’nin gerçekleştirdiği liseler arası müzik müsabakasında kız solist dalında Türkiye birinciliği ve ikinciliği olan Pınar Aydın, bunun bunun yanında amatör gruplarda solistlik yapmış. 5 kız kardeşten birisi olan Pınar, mimar bir baba ve memur emeklisi bir annenin çocuğu.

Müzik hususunda şuana dek ailesinden tam destek alan Pınar Aydın, gitar çalıyor ve resim yapıyor. Pınar’ı tanımlayan üç sıfat (Zaman, Deniz ve Gökyüzü). en büyük fobisi ise kediler. Hayatındaki kahramanını babası olarak tanımlayan Pınar Aydın, ailesine çok düşkün.

Pınar Aydın, bunun bunun yanında tv dizilerinde de oynamaktadır. Arka Sokaklar dizisinde Zafer Ergin’in kızı karakteri ile tanınır. Akasya Durağı dizisinde de İpek rolünü oynamıştır.
 

2013 Bizim Okul
2010-2009 Kapalıçarşı – Zeynep
2009 Kız Kaçıran – Zümrüt
2008 Akasya Durağı – İpek
2006-2008 Arka Sokaklar – Pınar
2005 Savcının Karısı – Yasemin
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.