Pınar Apaydın kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
3.927
Pınar Apaydın kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Pınar Apaydın kimdir?, biyografi sitemizde Pınar Apaydın kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Pınar Apaydın kimdir? kaç yaşında?, Pınar Apaydın kimdir? memleketi neresi, Pınar Apaydın kimdir? evi nerede, Pınar Apaydın kimdir? nereli, Pınar Apaydın kimdir? instagram, Pınar Apaydın kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Pınar Apaydın kimdir? Biyografi

Pınar Apaydın nereli? Kaç yaşında?

Pınar Apaydın kimdir, nereli, kaç yaşında, kaç doğumlu, boyu, kilosu, burcu, yer aldığı diziler? Cansel Elçin eski eşi Pınar Apaydın kim, ne iş yapar, mesleği? Pınar Apaydın ile ilgili araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Pınar Apaydın yaşamı ve biyografisi

Pınar Apaydın Türk Animatör ve oyuncudur. Pınar Apaydın 2012 senesinde oyuncu Cansel Elçin ile nikah masasına oturdu. 2017 senesinde medya ve magazin camiasında şiddetli geçimsizlik nedeni ile boşandı. Eski eşi Cansel Elçin’in 2020 senesinde Zeynep Tuğçe Bayat ile evlenmesinin sonrasında gündeme gelen isim olmuştur.

Pınar Apaydın kaç doğumlu yaşı

Pınar Apaydın İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Özel Kalamış İlkokulu’nda başladı. Ardından eğitim hayatına İstek Semiha Şakir’de Ortaokulu’nda sürdü.  Özel Kalamış Lisesi’nden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Çizgi Film – Animasyon bölümünde bitirdi.

Pınar Apaydın mesleki kariyerine animatör olarak başladı. Ardından Çizgi film  yönetmenliği yapmaya başladı. 2010’lu senelerın başında oyuncu Cansel Elçin ile sevgili oldu. 2012 senesinde Tarabya Fransız Bahçesi isimli mekanda 150 kişilik davetli eşliğinde kır düğünü ile evlendi. 2017 senesinde şiddetli geçimsizlik nedeni ile Cansel Elçin’den boşandı. 1.65 cm boyunda olan Pınar Apaydın 52 kg ve şimdilerde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

Pınar Apaydın Cansel Elçin ile boşandıktan sonra eski eşi Cansel Elçin oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat ile evlendi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.