Pelin Yar kimdir, Pelin Yar kaç yaşında?

07.11.2021
666
Pelin Yar kimdir, Pelin Yar kaç yaşında?

Pelin Yar kimdir, biyografi bölümünde Pelin Yar biyografi sayfası ile karşınızdayız. Pelin Yar kaç yaşında?, Pelin Yar memleketi neresi, Pelin Yar facebook, Pelin Yar nereli, Pelin Yar instagram, Pelin Yar ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Pelin Yar kimdir? başlığımızın detayları..

Pelin Yar Kimdir – Pelin Yar Biyografi

 2002 İstanbul doğumlu Pelin Yar, son haftalarda en fazla konuşulan fenomenlerden biri olma özelliğini taşır. Bilhassa fenomen sevgilisi Berk Çiçekgil olan videoları çok bi hayli beğeni alan Pelin Yar Tiktok ve Instagram platformlarında hatrı sayılır bir kitleye sahip.

ilk öğrenimini İMKB’de tamamlayan Pelin Yar, mezun bulunacağı son sene Uğur Ortaokullarına geçmiş ve buradan mezun olmuştur. Şu anda Cağaloğlu Anadolu Lisesi son sınıf öğrencisi olan Pelin Yar, öğrenciliğinin bunun yanında profesyonel dansçı ve influencer. Tiktok’ta 1.1 milyon abonesi olan Pelin Yar’ın Instagram’da ise 135bin takipçisi yer alıyor.

Pelin Yar14 yaşında Urban Dance branşında dans etmeye başlamıştır. 16 yaşındayken öte yandan Türkiye’nin sayılı proje okullarından birisi olan Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde öğrenciyken, öte yandan Türkiye’nin en iyi dans okullarından 2Day Dance Academy’de asistan eğitmenliğe yükselip dans dersleri vermeye başladı. Yar bu sayede okulunun Proje Takımı’nda önemli bir yer edindi.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.