Pelin Yar kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
327
Pelin Yar kimdir, nereli, kaç yaşında?

Pelin Yar Kimdir, biyografi sitemizde Pelin Yar ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Pelin Yar kaç yaşında?, Pelin Yar memleketi neresi, Pelin Yar evi nerede, Pelin Yar nereli, Pelin Yar instagram, Pelin Yar ile alakalı her detay yazımızda..

Pelin Yar Biyografi

Pelin Yar kimdir, kaç yaşında, boy kilo, aslen nereli, nerede yaşıyor, ne okuyor, telefon numarası, burcu, doğum tarihi, hangi takımlı, dans okulu, fotoğrafları? Pelin Yar TikTok hesabı, instagram ve youtube kanalı? Pelin Yar kim, tiktok dans videoları ile ünlenen Pelin Yar kaç kilo, boyu, sevgilisi kaç yaşında, yaşamı ve biyografi detayları.

Genelde koreografi ve dans videoları paylaşımı yaptığı pelinyarr TikTok hesabıyla tanınan Türk sosyal platform yıldızı. Platformda 1 milyondan fazla takipçi biriktirdi.  Pelin Yar TikTok hesabını Aralık 2019’da başlattı. 1 milyondan fazla izlemeye ulaşan ilk TikTok videosunda Sean Paul  şarkısı “Shake That Thing” ile dans etmesi yer alıyor. Haziran 2020’de Justin Bieber şarkısı “Baby” için bir TikTok videosu paylaşımı yaptı.

Pelin Yar kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, sevgilisi

Dansçı, Influencer ve Tiktoker Pelin Yar doğum tarihi 14 Mart 2002 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Kardeşinin adı Onur Yar. Ebeveynleri ise Öznur Yar, Ahmet Yar’dır. 2021 saygınlığı ile 19 yaşında olan genç fenomen Pelin Yar boyu 1.64 cm kilosu 50 kg.

Pelin Yar hangi burç diye merak edenler için burcu Balık. Aşk yaşamı ve özel ilişki durumuna bakıldığında bekar olan fenomen Berk Çiçekgil ile sevgili olduğu bilinmektedir.

Kendisi gibi fenomen sevgilisi Berk Çiçekgil ile birlikte olan video içerikleri ile çok bi hayli beğeni alan Pelin Yar Tiktok ve Instagram platformlarında çok geniş bir kitleye sahiptir.

Eğitim yaşamına İMKB’de başlayan Pelin Yar, Uğur Ortaokulları’ndan mezun oldu. Ardından Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde eğitim görmeye başladı. Lise son sınıf öğrencisidir.  Sosyal medya fenomeni kimliğinin yanında profesyonel dansçı ve influencer’dır.

Üniversiteye hazırlanan genç fenomen Tiktok ve Instagram da bulunan dansları ve video içerikleri ile dikkat çeken isimler içinde.

Henüz 14 yaşında Urban Dance branşında dans etmeye başlayan Pelin Yar 16 yaşında 2Day Dance Academy’de dans dersleri vermeye başladı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.