Öznur Seçeler Kimdir? Biyografi Sayfası Sayfası

30.10.2021
154
Öznur Seçeler Kimdir? Biyografi Sayfası Sayfası

Öznur Seçeler Kimdir? Biyografisi, bölümünde Öznur Seçeler Kimdir? Biyografisi sayfası ile karşınızdayız. Öznur Seçeler Kimdir? Biyografisi detayları ile daha da iyi tanıyalım.

Öznur Seçeler Kimdir? Biyografisi – Kaç Yaşında – Memleketi Neresi

Öznur Seçeler
Öznur Seçeler, 1987 senesinde Kayseri’de dünyaya geldi. Müzik eğitim hayatına 2001’de Mersin Üniversitesi Konservatuarı’nda Türkol Çankaya ile başladı. 2003’te Bilkent Üniversitesi M.S.S.F.’de Stilliana Stravreva’nın sınıfını burslu olarak kazandı. 2005 senesinde Raffiele Trevesani ve Bülent Evcil ile 2008 senesinde Danimarka’da Andras Adorjan ve Pierre Yves Artaud’la çalıştı.

Öznur Seçeler, World Youth Orchestra’nın 2007 projesinde yer alarak, Berlin, Kasel ve Bodrum’da konserlere katıldı. Bilkent’in farklı sanatsal aktivitelerinde, masterclasslarda çaldı ve solo resitaller verdi.

Öznur Seçeler, 2011 senesinde Oktay Kaynarca ve Meltem Cumbul’un başrolde oynadığı Nuri dizisinde Kumru rolünü oynadı. Daha sonra Mahsun Kırmızıgül’ün yönetmenlik yaptığı Hayat Devam Ediyor adlı dram dizisinde Mina Seferidis kişiliğini canlandıran Öznur Seçeler, 2013 senesinde ise Emret Komutanım dizisinde Albay’ın kızı rolünü oynadı.2013 Emret Komutanım – Albay’ın Kızı Banu Erdoğan
2011-2012 Hayat Devam Ediyor – Mina Seferidis
2011 Nuri – Kumru
Unutma Beni
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.