Özlem Akçin kimdir, Özlem Akçin kaç yaşında?

04.11.2021
125
Özlem Akçin kimdir, Özlem Akçin kaç yaşında?

Özlem Akçin kimdir, biyografi bölümünde Özlem Akçin biyografi sayfası ile karşınızdayız. Özlem Akçin kaç yaşında?, Özlem Akçin memleketi neresi, Özlem Akçin facebook, Özlem Akçin nereli, Özlem Akçin instagram, Özlem Akçin ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Özlem Akçin kimdir? başlığımızın detayları..

Özlem Akçin Kimdir – Özlem Akçin Biyografi

1985 İstanbul’Beşiktaş doğumlu Özlem Akçin,Koçak Ticaret Meslek Lisesinin sonrasında eğitimini Marmara Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü‘nde tamamlamıştır.Bir erkek kardeşi mevcuttur. İyi bir Youtube seyircisidir. Sosyal medya hesaplarında Özlem Keşifte olarak tanınmaktadır. 2015 senesinden beri Türkiye’yi ve dünyayı gezerek ilk etapta Instagram üzerinden içerik paylaşan Özlem Akçin youtube dünyasına girdikten kısa süre sonra fenomen oldu. Türkiye’de tiny house akımını videolaştıran ilk içerik üreticisi olarak tanınıyor.

Özlem Akçin 2019 senesinde 45 gün boyunca tek başına kamp yaparak Ege Bölgesini dolaştı. 2020 senesinde ise kadına şiddeti protesto etmek maksadıyla 25 gün boyunca otostopla Karadenizi dolaştı. 5 tanesi Afrika olmak üzere 10’dan fazla ülkeyi dolaştı ve takipçilerine aktardı.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.