Özlem Akarsu Çelik kimdir, Özlem Akarsu Çelik kaç yaşında?

07.11.2021
554
Özlem Akarsu Çelik kimdir, Özlem Akarsu Çelik kaç yaşında?

Özlem Akarsu Çelik kimdir, biyografi bölümünde Özlem Akarsu Çelik biyografi sayfası ile karşınızdayız. Özlem Akarsu Çelik kaç yaşında?, Özlem Akarsu Çelik memleketi neresi, Özlem Akarsu Çelik facebook, Özlem Akarsu Çelik nereli, Özlem Akarsu Çelik instagram, Özlem Akarsu Çelik ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Özlem Akarsu Çelik kimdir? başlığımızın detayları..

Özlem Akarsu Çelik Kimdir – Özlem Akarsu Çelik Biyografi

Gazeteci,sunucu Özlem Akarsu Çelik, Meslek yaşamına Sabah grubu sektör dergilerinde başlayan Akarsu Çelik, ardından BRT, Kanal 6, SkyTürk ve ATV’de ağırlıklı olarak Parlamento ve Başbakanlık muhabirliği yaptı. Akşam gazetesinden köşe yazarlığı yapmış ve ATV’nin Ankara haber genel müdürlüğü görevini üstlenmiştir. 2008’de ATV’deki görevinden 2013’te ise Akşamdaki görevinden ayrılmıştır. Çelik gazeteduvar.com.tr’de yazılarını yazmaya devam etmiştir.

3 Haziran 2019 itibariyle’de Halk TV’de ” Gün Ortası” programını sunmaya başlamış ve yine 2019 haziranda Özlem Akarsu Çelik’in Halk TV’deki işine “doku uyuşmazlığı” var denilerek son verilmişti.

Özlem Akarsu Çelik, gazetesi Murat Çelik ile evlidir. Bu evlilikten iki çocuğu mevcuttur.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.