Özlem Akarsu Çelik kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
2.826
Özlem Akarsu Çelik kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Özlem Akarsu Çelik kimdir?, biyografi sitemizde Özlem Akarsu Çelik kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Özlem Akarsu Çelik kimdir? kaç yaşında?, Özlem Akarsu Çelik kimdir? memleketi neresi, Özlem Akarsu Çelik kimdir? evi nerede, Özlem Akarsu Çelik kimdir? nereli, Özlem Akarsu Çelik kimdir? instagram, Özlem Akarsu Çelik kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Özlem Akarsu Çelik kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Özlem Akarsu Çelik
Doğum tarihi: 1999
Doğum yeri: Ankara
Boy: 1.63 cm
Kilo: 65 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Murat Çelik ile)
Meslek:  Gazeteci, Köşe yazarı, Sunucu
İnstagram hesabı için tıklayın

Özlem Akarsu Çelik nereli? Kaç yaşında?

Özlem Akarsu Çelik kimdir, boyu, kilosu, burcu? Özlem Akarsu Çelik evli mi, kiminle evlendi eşi kim, çocuğu var mı? Murat Çelik eşi Özlem Akarsu Çelik özgeçmiş, instagram hesabı? Özlem Akarsu Çelik kaç yaşında aslen nereli?  Özlem Akarsu Çelik Yazıları ile ilgili araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak. 

Özlem Akarsu Çelik yaşamı ve biyografisi

Özlem Akarsu Çelik Türk sunucu, gazeteci ve yazardır. Gazeteci Murat Çelik’in eşidir.

Özlem Akarsu Çelik eşi

Özlem Akarsu Çelik İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Mesleki kariyerine Sabah gazetesinde ve sektörel dergilerde adım attı. Ardından dönemin kanalları olan BRT, Kanal 6, SkyTürk ve şimdilerde yayın yaşamına halen devam eden ATV televizyonunda  Parlamento ve Başbakanlık muhabirliği görevini sürdürdü. Daha sonra Akşam gazetesinde köşe yazarlığı yapaya başladı.

2008 senesinde ATV ile yollarını ayıran Özlem Akarsu Çelik 2013 senesinde Akşam gazetesinden de ayrıldı ve köşe yazılarını gazeteduvar.com.tr’de yazmaya başladı. 2019 senesinde Halk TV ekranlarına geçen Özlem Akarsu Çelik burada ” Gün Ortası” programını sundu. Halk Tv ekranlarında ömrü kısa olan Özlem Akarsu Çelik’in işine “doku uyuşmazlığı” neden ile son verildi.

Günümüzde KRT TV’de çalışmalarını sürdürmektedir. Özlem Akarsu Çelik, gazeteci Murat Çelik ile evli olup bu evliliklerinden 2 çocukları dünyaya gelmiştir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.