Özkan Sağın kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
575
Özkan Sağın kimdir, nereli, kaç yaşında?

Özkan Sağın Kimdir, biyografi sitemizde Özkan Sağın ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Özkan Sağın kaç yaşında?, Özkan Sağın memleketi neresi, Özkan Sağın evi nerede, Özkan Sağın nereli, Özkan Sağın instagram, Özkan Sağın ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Özkan Sağın Biyografi

Özkan Sağın kimdir, kaç yaşında, nereli?

Özkan Sağın kimdir, boyu kaç, kaç yaşında, yer aldığı diziler, hangi dizide oynuyor, oynadığı filmler, dizi listesi? Özkan Sağın nereli, boy kilo yaş, burcu, sevgilisi? Özkan Sağın kimdir biyografisi, yaşamı vikipedi bilgileri?

Özkan Sağın yaşamı ve biyografisi

Fenomen, Şarkıcı, Tiktoker Özkan Sağın 6 Mayıs 1998 senesinde İzmir Konak’ta dünyaya geldi. Esasen Kütahyalıdır ve 23 yaşındadır. Özkan Sağın babası çay ocağı işletmekte ve emeklidir. Bir ablası bulunmaktadır.

Özkan Sağın boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

Özkan Sağın eğitim yaşamına İzmir’de Mimar Sinan Okulu’nda başladı. İzmir Bornova Çimentaş Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İzmir Yaşar Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Film Tasarım Bölümü’nde sürdü.

Özkan Sağın kariyerini sosyal platform hesapları üzerinden gerçekleştirdiği paylaşımlarla gerçekleştirdi. Aynı eksende tiyatro eğitimleri aldı ve şarkılar seslendirmeye başladı.  Özkan Sağın Şiir ve Tirat tiyatrolarında sahne aldı.

Özkan Sağın 2013 senesinde Medcezir dizisinde, 2020 senesinde Seksenler dizinde, 2021 senesinde Kolej Rüyası dizinde rol aldı. Ayrıca Muharrem Bey İçin Güzel Bir Gün (kısa film), Ali Harikalar Diyarında ve Salgın yapımlarında rol aldı. 2021 senesinde ilk kez beyazperde de Hep Yek 4 sinema filminde rol aldı. Ayrıca tecrübeli oyuncu ve fenomen Melik Evren- Sarı Gelin (cover) ve Demet Şan – Sen Aslını söylemek gerekirse video kliplerinde oynadı.

Özkan Sağın en sevdiği renk hardal sarısı ve yeşili iken, en sevdiği şehir doğup büyüdüğü İzmir. En sevdiği yemek makarna ve en sevdiği film Bir Zamanlar Anadolu sinema filmidir.

İşbirliği yaptığı kurum ve kuruluşlar içinde Dilciyiz.com, Animonik.com, Arı Yayınları, Azar ive Bizzat uygulamaları, Badoo, Bigo Live, Cheetos, Deep Play Music, Elçin Tün Eğitim Kurumları ve Evim Martı Koleji yer almıştır.

Özkan Sağın boy kilo yaş ve burcu?

Özkan Sağın boyu 1.68 cm kilosu 62 kg ve burcu Boğa. Göz rengi ise kahverengidir.

Özkan Sağın sevgilisi kimdir?

Özkan Sağın sevgilisi ile ilgili net bilgi yoktur.

Özkan Sağın dizileri ve filmleri

Özkan Sağın yer aldığı diziler? Özkan Sağın hangi dizilerde oynadı? Güncel olarak aşağıda bulunmaktadır.

  • 2021 Hep Yek 4
  • 2021 Kolej Rüyası
  • 2020 Seksenler
  • 2013 Medcezir
  • Muharrem Bey İçin Güzel Bir Gün (kısa film)
  • Ali Harikalar Diyarında
  • Salgın

Özkan Sağın tiyatro oyunları

  • Şiir
  • Tirat
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.