Özgür Deniz Cellat36, nereli, kaç yaşında?

03.02.2022
199
Özgür Deniz Cellat36, nereli, kaç yaşında?

Özgür Deniz Cellat36, biyografi sitemizde Özgür Deniz Cellat36 ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Özgür Deniz Cellat36 kaç yaşında?, Özgür Deniz Cellat36 memleketi neresi, Özgür Deniz Cellat36 evi nerede, Özgür Deniz Cellat36 nereli, Özgür Deniz Cellat36 instagram, Özgür Deniz Cellat36 ile alakalı her detay yazımızda..

Özgür Deniz Cellat36 Biyografi

Özgür Deniz Cellat36 kimdir, kaç yaşında, nereli?

Özgür Deniz Cellat36 tik tok fenomeni ve reklam oyuncusudur. 5 Haziran 1999 tarihinde Kars’ta dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 23 yaşındadır. TikTok fenomeni Özgür Deniz Cellat (Cellat36) lakabıyla ünlendi ve kısa bir sürede milyonlarca kitleye ulaştı. Ardından oyuncu olarak reklam filmlerinde rol alamaya başladı ve şöhret oldu.

Özgür Deniz Cellat36 yaşamı ve biyografisi

Özgür Deniz Cellat36 5 Haziran 1999 senesinde Kars Sarıkamış’ta dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Kars’tır. Genç fenomen Eskişehir’de yaşamını sürdürmektedir. Annesi ev hanımı ve babası restorn işletmektedir. Bir de ablası bulunmaktadır.

Özgür Deniz Cellat36 eğitim yaşamına Eskişehir’de başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitimi için hazırlık yaptı. Tik tok üzerinden paylaşımı yaptığı videolarla ünlendi. Bu ün ona kısa bir sürede ünlü markaların reklam yüzü olmasına olanak sağladı.

Özgür Deniz Cellat36 Migros, Koton ve içecek şifrketi DİMES gibi markaların reklam filmlerinde rol aldı. Sosyal medya fenomeni kimliğinin bunun yanında oyuncu ve şarkıcıdır. Sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımı yaptığı video ve fotoğraf içerikleri ile beğeni aldı ve tanınmaya başladı. 2021 senesinde INFLOW ödülüne layık görüldü.

Tiktok ve İnstagram hesabı üzerinden özellikle de gitarı eşliğinde seslendirdiği şarkılarla bi hayli popüler fenomenler içinde yerini almaktadır. Gerek video içerikleri gerek canlı yayınları ile binlerce hayranı ve takipçisi bulunan Özgür Deniz namı diğer cellat36 Tiktok üzerinden 20 milyondan fazla beğeniye sahiptir. Cellat36, bireysel TikTok videolarının sosyal platformda viral hale gelmesinden sonra dikkat çekti. 

Özgür Deniz Cellat36 “Özgür bir deniz kızı değilim ama Özgür Deniz Cellat’ın kızıyım.” sloganı ile  TikTok üzerinden video paylaşmıştır. Cellat kelime olarak ölüm cezalarının infazını gerçekleştiren kişi manasına gelmektedir. Cellat36 bileşeni ise Özgür Deniz’in Karslı olması ve Kars plakası ile özdeşleştirmesidir.

Özgür Deniz şimdilerde yaşamını Eskişehir’de sürdürmektedir. Özgür Deniz 2020 senesinde TikTok Cellat36 kullanıcı adı ile popülerlik kazanan bir Türk sosyal platform yıldızı. Türkiye’nin popüler TikTok yıldızlarından biri olarak kabul ediliyor.

Özgür Deniz Cellat36 boy kilo ve hangi burç?

Özgür Deniz Cellat36 boyu 1.85 cm kilosu 60 kg ve burcu İkizler.

Cemre Solmaz ve cellat36 sevgili mi? Özgür Deniz Cellat ve Cemre Solmaz neden ayrıldı?

Cemre Solmaz ve cellat36 sevgili oldu. Lakin kısa bir süre sonra Özgür Deniz Cellat ve Cemre Solmaz aynı noktada ve ortak paydalarda buluşamadıkları için ayrıldı. Arada bir de aldatma söylentilerı kulislerde yer aldı.

Özgür Deniz Cellat’ın telefon numarası?

Özgür Deniz Cellat hayranları ve takipçileri ile telefon numarasını paylaşmamaktadır. Bir dönem TC. Kimlik nosunu paylaşımı yaptığı bilinmektedir.

Özgür Deniz kimdir? Özgür Deniz cellat36 kimdir Instagram hesabı? Özgür Deniz Cellat’ın telefon numarası, Özgür Deniz cellat36 kim, Özgür bir deniz kızı değilim ama özgür deniz cellatın kızıyım dizeleri ile ünlenen Özgür Deniz Cellat’ın yaşı kaç? Tik tok üzerinden ünlenen genç fenomen Özgür Deniz Cellat’ın soyadı, boyu, doğum tarihi, babası, kardeşi, kürt mü, ailesi, fotoğrafları ile ilgili bilgiler? Cemre Solmaz ve cellat36 sevgili mi? Özgür Deniz Cellat ve Cemre Solmaz neden ayrıldı? Fenomen kimliği ile Cellat36 TikTok kim? Cellat36 TikTok ta kaç takipçi? Cellat36 ne demek? Kısa olarak yaşamı vikipedi kaynaklı biyografi detaylarını derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.