Özgür Balakar kimdir, Özgür Balakar kaç yaşında?

07.11.2021
445
Özgür Balakar kimdir, Özgür Balakar kaç yaşında?

Özgür Balakar kimdir, biyografi bölümünde Özgür Balakar biyografi sayfası ile karşınızdayız. Özgür Balakar kaç yaşında?, Özgür Balakar memleketi neresi, Özgür Balakar facebook, Özgür Balakar nereli, Özgür Balakar instagram, Özgür Balakar ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Özgür Balakar kimdir? başlığımızın detayları..

Özgür Balakar Kimdir – Özgür Balakar Biyografi

Asıl adı Özgür Balakar,(Uzunmakarna) 1998 doğumludur. Uzunmakarna asıl çıkışını sosyal platformdan yakaladı. Bahçeşehir Üniversitesi’nde okumakta olan güzel fenomen ,üniversite eğitiminden kalan boş zamanlarında ise İnstagram ve TikTok uygulamasında videolar paylaşmaktadır. Balakar, zamanla yüz binlerce kişi aracılığıyla beğenilerek son derece popüler hale gelmiştir.

Yaklaşık 2-3 senedir mankenlik yapan genç fenomen bir markanın modelliğini yaptığı sırada paylaşımı yaptığı video ile tüm Türkiye’de ve Dünya’da gençlerin ilgisini çekerek milyonlarca insana ulaşmaya başlamıştır. Uygulamalara göndermiş olduğu bir videoyu son kez dünya starı Justin Bieber’in beğenmesiyle çıtayı bi hayli yükseltmiştir.

Tiktok üzerinde 1.5 milyona yakın takipçisi bulunan Özgür Balakar’ın burada 300’e yakın da takipçisi yer alıyor. Tiktok’ta en fazla bi hayli beğeni alan fenomenler içinde bulunmaktadır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.