Özge Turna kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
6.610
Özge Turna kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Özge Turna kimdir?, biyografi sitemizde Özge Turna kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Özge Turna kimdir? kaç yaşında?, Özge Turna kimdir? memleketi neresi, Özge Turna kimdir? evi nerede, Özge Turna kimdir? nereli, Özge Turna kimdir? instagram, Özge Turna kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Özge Turna kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Özge Turna
Doğum tarihi:  Bilinmiyor
Doğum yeri:  Bilinmiyor
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Şevket Çoruh ile)
Meslek: TV Program Editörü
İnstagram hesabı için tıklayın

Özge Turna nereli? Kaç yaşında?

Özge Turna yaşı, kaç yaşında, kimdir, boy kilo, burcu? İnstagram, linkedin? Özge Turna Şevket Çoruh yaş farkı kaçtır? Özge Turna Şevket Çoruh ne zaman evlendi? Şevket Çoruh’un yeni eşi Özge Turna mesleği ne iş yapar? Özge Turna çocuğu var mı? Kim kimdir bölümümüzde Şevket Çoruh eşi Özge Turna yaşamı ve biyografi detayları ile ilgili araştırılan suallerin cevabını vereceğiz.

Özge Turna yaşamı ve biyografisi

Özge Turna Türk televizyoncu ve editördür. Türkiye’de ulusal televizyon kanallarında çalıştı. Türk dizi ve sinema oyuncusu Şevket Çoruh ile yaptığı evlilik ile gündeme geldi ve tanınmaya başladı.

Özge Turna yaşı, kaç yaşında, kimdir, boy kilo, burcu

Özge Turna 31 Aralık 2017 senesinde oyuncu Şevket Çoruh ile nikah masasına oturdu. Özge Turna lise ve üniversite eğitiminin sonrasında ulusal özel televizyon kanallarında çalışmaya başladı. 2010 senesinde Habertürk’te röportajları yayınlandı. Daha sonra “Star TV” televizyon kanalında “Program Editörü” olarak görev almaya başladı. Koyu bir Fenerbahçeli’dir

Özge Turna Şevket Çoruh birlikteliği 2014 senesinde başladı. Oyuncu Şevket Çoruh’un maddi sıkıntıları nedeni ile aile içinde sade bir nikah merasimi ile 31 Aralık 2017 senesinde nikah masasına oturan Özge Turna ve Şevket Çoruh çiftinin bu evliliğinden 2020 senesinde “‘Turna” adını verdikleri bir bebekleri dünyaya gözlerini açtı.  Böylelikle oyuncu Şevket Çoruh ikinci kez baba oldu.

Şevket Çoruh’un öncedenden oyuncu “Günay Karacaoğlu” ile evliliğinden “Gülenay Çoruh” adında bir kızı daha bulunmaktadır. Şevket Çoruh Günay Karacaoğlu ile 1993 senesinde evlenmiş ve 11 yıl sonra boşanmıştır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.