Özge Peker kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
478
Özge Peker kimdir, nereli, kaç yaşında?

Özge Peker Kimdir, biyografi sitemizde Özge Peker ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Özge Peker kaç yaşında?, Özge Peker memleketi neresi, Özge Peker evi nerede, Özge Peker nereli, Özge Peker instagram, Özge Peker ile alakalı her detay yazımızda..

Özge Peker Biyografi

Özge Peker kimdir nerelidir? Özge Peker kaç yaşında, kaç doğumlu, mesleği, ne iş yapar, eski hali, estetiksiz hali, gençliği, aslen nereli, ne zaman evlendi, kaç çocuğu var, doğum tarihi, hangi üniversite mezunu? Sedat Peker Özge Peker’le nasıl tanıştı, Sedat Peker Özge Peker yaş farkı? Sedat Peker eşi Özge Peker boyu, kilosu ve burcu? Sedat Peker eşi kimdir? Sedat Peker’in ilk eşi Beyza Peker kim? Özge Peker Sedat Peker kaç çocuğu var? Özge Peker yaşamı, vikipedi ve biyografi detayları.

Özge Peker kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, mesleği, kaç çocuğu var

Özge Peker Sedat Peker’in ikinci eşidir. Mesleği Avukatlıktır. Evlenmeden önceki adı soyadı Özge Yılmaz’dır.  Özge Peker Sedat Peker ile evlendikten sonra Peker soyadını aldı. Avukat Özge Peker 2021 yılı saygınlığı ile 36 yaşında ve 1985 doğumludur. Özge Peker Sedat Peker’in avukatı olması vesilesi ile tanıştı. Özge Peker Sedat Peker ile 2008 senesinde cezaevinde nikah masasına oturdu.

Ünlü işadamı Sedat Peker Kandıra Cezaevinde evlendiği Avukat Özge Yılmaz ile 2015 senesinde İstanbul Ortaköy Esma Sultan Yalısı’nda unutulmaz bir düğün merasimi tertipledi.  Özge Peker düğün gecesinde geçen sene vefat eden ünlü modacı Nur Yerlitaş’ın hazırladığı gelinlikle göz kamaştırdı. Özge Peker Sedat Peker düğününde sanat, spor ve siyaset camiasından yüzlerce ünlü sima katıldı. Geceye gölge azaltan ve müziklerin sesini kısan beklenmedik olay ise düğüne davetli olan ünlü oyuncu Sümer Tilmaç’ın kalp krizi geçirmesi ve hastaneye kaldırıldıktan 3 saat sonra vefat etmesiydi.

Sedat Peker ile evlenen Özge Peker’in bu evliliklerinden Boğaçhan Talha Peker ve Filiz Lina Peker adında iki çocuğu dünyaya gözlerini açtı. Bilindiği üzere Sedat Peker’in ilk eşi Beyza Peker’den iki erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Bu çocukların adları ise; Serdar Han Peker ve  Celal Han Peker’dir. Sedat Peker ilk eşinden Beyza Peker’den 2001 senesinde boşandı. Sedat Peker ve Özge Peker’in oğlu Boğaçhan Talha Peker Diriliş Ertuğrul dizisinde Turalı rolü ile ekranlarda yer almıştır.

Özge Peker instagram hesabı için tıklayınız.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.