Özge Özbütün kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
867
Özge Özbütün kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Özge Özbütün kimdir?, biyografi sitemizde Özge Özbütün kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Özge Özbütün kimdir? kaç yaşında?, Özge Özbütün kimdir? memleketi neresi, Özge Özbütün kimdir? evi nerede, Özge Özbütün kimdir? nereli, Özge Özbütün kimdir? instagram, Özge Özbütün kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Özge Özbütün kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Özge Özbütün
Doğum tarihi: 16 Aralık 2000
Doğum yeri:  İstanbul
Boyu: 1.68 cm
Kilo:  52 kg
Burcu:  Yay
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın.

Özge Özbütün kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Özge Özbütün kimdir, nereli, kaç yaşında, son hali, sevgilisi, yer aldığı diziler, boy kilo ve burcu, son dizisinden neden ayrıldı? Kim kimdir bölümümüzde Özge Özbütün ile ilgili araştırılanler, oyunculuk kariyeri, yaşamı ve biyografi detayları ile ilgili bilgiler sunacağız.

Özge Özbütün yaşamı ve biyografisi

Özge Özbütün Türk dizi ve seslendirme oyuncusudur. 2006 senesinde Arka Sokaklar dizisinde oynadığı Hüsnü’nün ufak kızı Şule Çoban kişiliği ile tanındı.

Özge Özbütün 16 Aralık 2000 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da Kartal Doğa Koleji’nde başladı. Eğitimine ardından lisede sürdü.

Oyunculuk kariyerine 2006 senesinde 6 yaşında Arka Sokaklar dizisinde rol alarak başladı. Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban’ın kızı Şule Çoban kişiliği ile tanındı ve hafızalara kazındı. 6 sezon boyunca dizi filmde rol alan Özge Özbütün bunun bunun yanında Ölümcül Dövüş II Mortal Kombat: Annihilation filmininde seslendirme kadrosunda bulunan yer almıştır.

Özge Özbütün şimdilerde yaşamını İstanbul’da sürdürmekte ve üniversite eğitiminin bunun yanında oyunculuk eğitimi almaya sürdürmektedir. Bekar olan güzel oyuncunun sevgilisinin olup olmadığı hususunda magazin dünyasında bulunan bir haber yoktur.

Özge Özbütün dizi ve filmleri

Özge Özbütün hangi dizilerde oynadı, yeni dizisi, oynadığı tüm film projeleri aşağıda güncel olarak bulunmaktadır.

  • 2006 Arka Sokaklar Şule Çoban TV Dizisi

Özge Özbütün fotoğrafları

özge özbütün son hali
özge özbütün sevgilisi
özge özbütün oynadığı diziler
özge özbütün neden ayrıldı
özge özbütün boy kilo
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.