Özge Çevik kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
1.077
Özge Çevik kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Özge Çevik kimdir?, biyografi sitemizde Özge Çevik kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Özge Çevik kimdir? kaç yaşında?, Özge Çevik kimdir? memleketi neresi, Özge Çevik kimdir? evi nerede, Özge Çevik kimdir? nereli, Özge Çevik kimdir? instagram, Özge Çevik kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Özge Çevik kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Özge Çevik
Doğum tarihi: Bilinmiyor
Doğum yeri:  İstanbul
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Tolga Çevik ile)
Meslek: Bilinmiyor
Twitter hesabı için tıklayın

Özge Çevik nereli? Kaç yaşında?

Özge Çevik mesleği, yaşı kaç, boyu, kilosu ve burcu? Tolga Çevik eşi Özge Çevik ne iş yapar? Cem Yılmaz kardeşi Özge Yılmaz Çevik Instagram, Twitter hesabı? Özge Çevik Tolga Çevik ne zaman evlendi? Nasıl tanıştılar? Özge Çevik kaç çocuğu var? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Özge Çevik yaşamı ve biyografisi

Özge Çevik Türk komedyen, oyuncu, müzisyen, karikatürist, seslendirmen, senarist, yapımcı ve yönetmen Cem Yılmaz kardeşi ve oyuncu Tolga Çevik’in eşidir.

Tolga Çevik eşi Özge Çevik ne iş yapar

Özge Çevik İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın kardeşidir. Cem Yılmaz’ın kardeşi Özge Yılmaz, oyuncu Tolga Çevik ile 2004 senesinde nikah masasına oturdu. Bu evliliklerinden 2006 senesinde “Tuna Çevik” dünyaya gözlerini açtı. Özge Çevik ve Tolga Çevik’in kızı Tuna Çevik bunun yanı sıra babası ile ilk kez kameraların karşısına “Sen Benim Her Şeyimsin” adlı sinema filminde birlikte rol aldı. Özge Çevik ve Tolga Çevik’in diğer çocuğunun adı ise Tan Çevik’tir.

Tolga Çevik eşi Özge Çevik ne iş yapar

Özge Çevik eşi Tolga Çevik’in evliliklerinin 13 senesinde kendisine yazdığı duygu yüklü mektup ile gündeme gelmiştir. Özge Çevik eşi Tolga Çevik ve iki çocuğu ile birlikte İstanbul’da yaşamaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.